Cat S60

od 0,00 PLN

System operacyjny: Android • Przekątna wyświetlacza: 4.7 " • Rozdzielczość wyświetlacza: 1280 x 720 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym • Pamięć wbudowana: 32 GB • Pamięć RAM: 3 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 13 Mpx • Aparat przedni: 5 Mpx • Czujniki: akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, barometr, wysokościomierz, czujnik światła • Komunikacja: WiFi, Bluetooth, NFC • Funkcje: GPS, radio FM, odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 3800 mAh • Rodzaj karty SIM: nano SIM • Obsługa kart pamięci microSD: tak • Liczba rdzeni: 8


Wybrane atrybutyPrzekątna ekranu [cal] 4,7"
Aparat główny [Mpix] 13 Mpix
Wewnętrzna pamięć [GB] 32 GB
pojemność akumulatora [mAh] 3800
Dual Sim

Jest to funkcja telefunu zezwalająca na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM. Dzięki tej opcji można np. Korzystać na jednym telefonie z numeru prywatnego i służbowego. Nigdy więcej nie będzie potrzeby otwierania telefonu i czasochłonnego wymieniania kart. Dzisiaj dwa numery komórki zajmują dwa razy mniej miejsca w kieszeniach.


Pamięć wewnętrzna 32 GB

obszerna liczba prędkiej wbudowanej pamięci rodzaju flash to najwygodniejsze rozwiązanie na przechowywanie informacji. Dokumenty, aplikacje i multimedia, na wszystko to użytkownik dostaje sporo miejsca którego nie powinno zabraknąć w trakcie użytkowania. Dzięki wyższej niżeli w konwencjonalnych nośnikach danych oporności na wstrząsy, pamięć tego typu to wyśmienite rozwiązanie dla maszyn mobilnych.


Matryca: IPS

Naturalne kolory i wielki kąt widzenia to główne atuty matryc IPS. Dzięki zaimplementowaniu takiego rozwiązania możemy cieszyć się jasnym, wspaniale odwzorowanym i żywym obrazem na ekranie tabletu.


GPS

Dzięki odbiornikowi GPS zamienisz swój tablet w pełnoprawną nawigację satelitarną. Wszystko czego Ci potrzeba to optymalne oprogramowanie.


Wytrzymała bateria

przez wykorzystanie najnowszych ogniw, czas pracy na baterii stanowczo wzrósł. Dzięki wyeliminowaniu efektu pamięci i zwiększeniu możliwych ilości cykli ładowania żywotność baterii uległa pokaźnemu wydłużeniu.


Czytnik kart pamięci

Dzięki wykorzystaniu wbudowanego czytnika kart, możesz zasadniczo rozszerzyć pamięć swego urządzenia z zastosowaniem najpopularniejszego formatu typu flash. Jest to najprostszy i najtańszy sposób na dopełniającą przestrzeń dla twoich plików.


Google Play

Google Play to największy sklep internetowy dla twojego urządzenia. Aplikacje, gry, muzyka, książki, filmy i seriale telewizyjne- wszystko to dostępne w jednym miejscu prosto z Twojego urządzenia przenośnego.


Wi-Fi

Najpopularniejszy kanon łączności bezprzewodowej. Korzystaj z Internetu, dziel się danymi z innymi urządzeniami czy wydrukuj swoje dokumenty-wszystko to bez użycia jakichkolwiek kabli.


Bluetooth

Dzięki wykorzystaniu bezprzewodowej łączności Bluetooth podłączenie akcesoriów takich jak myszka, klawiatura czy słuchawki staje się możliwa bez użycia kłopotliwych kabli, a podmiana plików z innym urządzeniami jest prosta i komfortowa.


mocna obudowa

pokrywa urządzenia zapewnia ochronę niemal że w każdych warunkach. Wytrzymała pokrywa dająca wzorową pyłoszczelność. Dzięki czemu dostajesz telfon oszałamiający, co wytrzymały.


LTE/4G

Smartfon wyposażona została w modem LTE/4G gwarantującym połączenie internetowe o szybkości pobierania choćby do 100 Mbit/s, a prędkości wysyłania do 50 Mbit/s.


NFC

innowacyjna komunikacja niedługiego zasięgu, pozwalająca na błyskawiczną wymianę danych pomiędzy użytkownikami i komfortowe dokonywanie płatności.


3 GB pamięci RAM

Ogromna wszechstronność i wielozadaniowość to żaden problem dla urządzenia zaopatrzonego w ilość pamięci zarezerwowanej do niedawna tylko dla komputerów domowych.


Android 6.0 Marshmallow

Nowa odsłona systemu Android, zezwalająca w pełni użyć potencjał i moc nowoczesnych urządzeń mobilnych. Optymalizacja użycia zasobów zezwala na zachowanie płynności działania w najbardziej niełatwych aplikacjach i znaczące zmniejszenie zużycia energii, świeże podejście do aplikacji i powiadomień upraszcza nawigację i korzystanie z ulubionych funkcji - a świetny multitasking zagwarantuje nieznany wcześniej komfort. Kontrolę nad całością zapewnia nowy, ekscytujący i atrakcyjny interfejs, wytwarzając system operacyjny jak nigdy dotąd bliski ideałowi.