wyjątkowy design | Potrójny aparat 48 Mpix z AI | efektywność flagowca Smartfon HUAWEI P smart Pro wyekwipowany jest w potrójny aparat, wspierany przez sztuczną inteligencję. Oznacza to,wykonane nim zdjęcia są ostre i wiernie odwzorowane, a więc godne smartfona z wyższej półki cenowej.

Bezramkowy wyświetlacz Ultra FullView daje możliwość delektowania się tworzonymi fotografiami. Natomiast pamięć 128GB pozwoli na przechowywanie obszernej ilości plików. Ośmiordzeniowy procesor Kirin 710F oraz oprogramowanie EMUI 9.1 zagwarantuje słuszne funkcjonowanie smartfona.

Bateria 4000mAh gwarantuje zaś długą pracę na jednym ładowaniu. Aparat z wyższej półki Smartfon HUAWEI P smart Pro ma potrójny aparat tylny wspomagany poprzez nienaturalną inteligencję. Trzy obiektywy: główny o rozdzielczości 48Mpix, ultraszerokokątny - 8Mpix i obiektyw do wytwarzania efektu Bokeh o matrycy 2Mpix zapewniają wyjątkowo skrupulatną fotografię.

fotografie wytworzone tym smartfonem mają genialną jakość, nawet w skomplikowanych warunkach oświetleniowych. Nowoczesna funkcja slow motion zezwala na nagrywanie plików video z szybkością 480 klatek na sekundę przy zachowaniu wszelkich detali ujęć.

W smartfonie HUAWEI P smart Pro możliwe jest ponadto tworzenie filmów w trybie ultraszerokokątnym do 120 poziomów, a sześciokrotny zoom cyfrowy może przybliżyć znikome albo oddalone przedmioty. To świetna opcja w przypadku fotografowania majestatycznej architektury i niezwykłej przyrody.

Nieograniczona widoczność wyświetlacz Ultra FullView w smartfonie HUAWEI P smart Pro ma przekątną 6,59 cala. Jest to bezramkowy i jeden z większych ekranów na rynku. Nie ma on wcięcia na kamerę, dlategowyświetlacz stanowi aż 91% wielkości telefonu.

Pozwala to na jeszcze bardziej wciągające i angażujące doświadczenia z oglądania filmów czy także grania. Ponadto, autorskie oprogramowanie filtruje przeciążające wzrok niebieskie światło, a specjalna technologia pozwala na prawidłową widoczność ekranu choćby przy ostrych promieniach słonecznych.

Dzięki tym funkcjom korzystanie ze smartfona HUAWEI P smart Pro jest jeszcze bardziej komfortowe. Idealne selfie Dziś, w szczególności dla młodego pokolenia, stanowczo ważna w smartfonie jest przednia kamera.

Ta, którą posiada HUAWEI P smart Pro z pewnością spełni wymagania najmocniej wymagających entuzjastów selfie. Aparat o rozdzielczości 16Mpix wysuwa się w niespełna sekundę. Wsparcie nienaturalnej inteligencji zezwala na natomiast wykonanie doskonałego selfie choćby w słabym oświetleniu.

Przedni aparat w smartfonie HUAWEI wyposażony jest dodatkowo w specjalny algorytm, który nadaje naturalny efekt upiększenia. W razie upadku smartfona, bezpieczna i przetestowana funkcja ochrony lokalizuje ruch i samoczynnie chowa wysunięty, przedni obiektyw.

produktywność działania Ośmiordzeniowy procesor Kirin 710F, w który zaopatrzony jest HUAWEI P smart Pro, powiększa skuteczność urządzenia przy jednoczesnym...