Huawei P40 Lite

od 799,99 PLN

oszczędzasz do 11%
System operacyjny: Android • Przekątna wyświetlacza: 6.4 " • Rozdzielczość wyświetlacza: 2310 x 1080 • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym • Pamięć wbudowana: 128 GB • Pamięć RAM: 6 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 48 Mpx • Aparat przedni: 16 Mpx • Komunikacja: NFC, WiFi, LTE, 3G • Funkcje: odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 4200 mAh • Rodzaj karty SIM: nano SIM • Liczba rdzeni: 8

Opis artykułu Przekątna 6.4" Ekrany smartfonów o przekątnej długości 6.4 cali wpiszą się w zakres preferencji najistotniej wymagających użytkowników. Tak obfity wyświetlacz pozwoli na wysoki komfort oglądania treści multimedialnych.

Jeżeli rozdzielczość będzie na stosownie wysokim poziomie, filmy i zdjęcia przedstawią niemało choćby najdrobniejszych detali. Obszerniejsze smartfony to dodatkowo wspaniałe rozwiązanie dla osób, które niejednokrotnie pracują przy dokumentach tekstowych, a także oczekują wygody korzystania z oglądarki internetowej.

Procesor Huawei Procesory firmy Huawei zostały zainstalowane na pokładach wielu smartfonów z różnorodnego zakresu cenowego. To jednostki o różnych parametrach, które napędzają jednocześnie tańsze sprzęty, jak i flagowe modele.

Użytkownicy za każdym razem mogą liczyć na bardzo wysoką kulturę pracy, a także szybkość działania przy wielu aplikacjach. Kupując smartfon, warto zwrócić uwagę na liczbę rdzeni, a także szybkość taktowania procesora. To bardzo wyraźne atrybuty, które w wielkim stopniu odzwierciedlają klasę urządzenia.

Android 10 wygodne stosowanie smartfona, obsługę urządzenia przy pomocy gestów i idealny stopień zabezpieczenia urządzenia zapewnia system operacyjny Android 10. Ta odsłona systemu operacyjnego Android jest sugerowana wymagającym użytkownikom, dla których telefon jest nietylko narzędziem do komunikacji i rozrywki, ale też do pracy.

System Android 10 zapewni lepszą prywatność, dopracowany tryb skupienia i niemało innych przydatnych rozwiązań. Pamięć RAM 6 GB Smartfony wyekwipowane w zasób pamięci RAM na poziomie 6 GB wpiszą się w zakres oczekiwań wymagających klientów.

Takie urządzenia pozwolą na obsługę wielu operacji jednocześnie i sprawdzą się świetnie przy najróżniejszych nowoczesnych grach, czy aplikacjach. Sprzętów tych należy szukać na średniej i wysokiej półce. Jednak za ceną idzie znakomity komfort pracy i szybkość używania.

Oferta jest szczególnie pokaźna, a każdy będzie mógł znakomicie przypasować dobór do osobistych preferencji. 4 aparaty Smartfony wyekwipowane w 4 aparaty zachwycą choćby najmocniej wymagających zwolenników fotografii.

Takie urządzenia głównie reprezentują wysoki segment cenowy, jednak kapitalna jakość zdjęć to niekwestionowany atut. W konstrukcji maszyn aparat główny uzupełniony jest o 3 uzupełniające moduły. Ich funkcje mogą być najróżniejsze w zależności od oferty producenta.

Na pokładach tak wyposażonych sprzętów spotkamy np. Obiektywy szerokokątne, zoom optyczny, a także sporo innych opcji, które zagwarantują idealne ujęcia. Pamięć wbudowana 128 GB Smartfony z pamięcią wewnętrzną na poziomie 128 GB pozwolą użytkownikom zainstalować dużo progresywnych gier i aplikacji.

Kolejnym atutem jest możliwość przechowywania licznych plików multimedialnych. Mogą być to nie tylko fotografie, czy nagrania video,na dodatek całe albumy muzyczne. Po te urządzenia z pewnością sięgną wymagający kupujący, dla których priorytetem jest znaczny dostęp do funkcji rozrywkowych.

Sprzętów z takim zasobem nie brakuje. Łatwo, więc dostosować wybór do osobistych preferencji. Objętość 4200 mAh Smartfon z baterią o tej objętości to znakomity dobór dla użytkowników, którzy chcą mieć optymalny zapas mocy, żeby nie martwić się o to, czy bateria nie rozładuje się w ciągu dnia.

By dzwonić, wysyłać wiadomości, korzystać z licznych aplikacji, portali społecznościowych i oglądać strony internetowe nie potrzeba niczego więcej. Bateria o tej pojemności zapewni trafny zapas mocy do intensywnego wykorzystywania telefonu poprzez cały dzień albo dłużej.

IPS konstrukcja ekranów rodzaju IPS opiera się na ciekłych kryształach, które poruszają się równolegle do kierunku wyświetlacza. Smartfony o takiej technologii spełnią oczekiwania użytkowników, którzy oczekują b ardzo wysokiego poziomu odwzorowania odcieni.

Dużą zaletą jest krótki czas reakcji, który pozwoli na błyskawiczną obsługę sprzętu. Kolejny atut to duże kąty widzenia. Dzięki temu obraz będzie wyśmienicie widoczny z różnych punktów obserwacji. W ofercie odszukamy niemało smartfonów o tych parametrach.

4G LTE kanon 4G LTE zapewnia nad wyraz wysoką prędkość transmisji danych. Na dużą uwagę zasługuje ponadto stabilność połączenia. Po tak wyposażony smartfon powinni sięgnąć użytkownicy, którzy bardzo nieraz korzystają z zasobów internetowych.

Entuzjaści technologii przenośnych docenią możliwość płynnej obsługi oglądarki i pobierania treści multimedialnych. Sprzęty o takiej konfiguracji odnajdziemy na każdej półce cenowej. Dzięki czemu dodatkowo oszczędni klienci będą wyjątkowo zadowoleni.

czujka zbliżeniowy Zdecydowana większość smartfonów wyposażona jest w czujka zbliżeniowy. Opracowanie tej technologii stanowiło odpowiedź na podstawowy problem właścicieli starszych maszyn mobilnych.

Niegdyś telefon przyłożony do ucha reagował na dotyk użytkownika. W wyniku czego niejednokrotnie następowało zrywanie rozmów albo wybieranie przypadkowych przycisków. Detektor w pełni rozwiązał te trudności. Dziś stanowi standard, ale przy zakupie warto upewnić się, czy detektor z pewnością obecny jest na pokładzie.

czujka światła Smartfony wyekwipowane w czujnik światła pozwolą samoczynnie przystosować jasność ekranu do warunków, które panują w otoczeniu. Dzięki czemu dane prezentowane przez wyświetlacz zawsze będą czytelne niezależnie od warunków pogodowych.

podczas słonecznej aury obraz jest jaśniejszy, natomiast wieczorem przyciemniony. Ogromną zaletą tej technologii jest wysoka energooszczędność. Tak wyposażone sprzęty wynajdziemy na każdej półce cenowej.

dzięki czemu w dodatku oszczędni kupujący będą szczególnie zadowoleni. Akcelerometr Akcelerometr zainstalowany na pokładzie wielu smartfonów to sensor, który pozwala na zmianę orientacji ekranu. Wystarczy przekręcić urządzenie, żeby uzyskać inny format.

spełni oczekiwania to perfekcyjnie przy oglądaniu filmów albo graniu w gry. W ten sposób zobaczymy na obrazie mnóstwo szczegółów. Docenią to osoby, które zawsze chcą posiadać dostęp do ulubionych treści multimedialnych i nowych technologii.

Urządzenia z takim sensorem odszukamy na pokładach modeli z każdego segmentu cenowego. Czytnik linii papilarnych Na pokładzie smartfonów coraz częściej możemy spotkać czytnik linii papilarnych. Ta technologia powoli staje się standardem.

wystarczy przyłożyć palec na określonym polu, a interfejs zostanie błyskawicznie odblokowany. To nie tylko popularny dodatek,na ogół opcja, która zagwarantuje wysokie bezpieczeństwo. Dzięki temu żadna niepowołana osoba nie będzie mogła skorzystać z urządzenia.

Czytnik może być zastosowany w konstrukcję ekranu, a także przedni panel lub tylną obudowę. WiFi Dziś niemal każdy smartfon pozwoli na połączenie z siecią WiFi. To wręcz obowiązkowa technologia dla wszelkich, którzy nieraz korzystają z oglądarki internetowej, pobierają pliki, czy słuchają muzyki za pośrednictwem aplikacji streamingowych.

Użytkownicy bez trudu połączą się z domową siecią oraz z każdą inną, jaka zostanie zapamiętana poprzez urządzenie. W ten sposób dostęp do internetu będziemy mieć niemal wszędzie. Nawet najtańsze smartfony pozwolą na ten bezusterkowy sposób komunikacji.

GPS Moduł GPS to bardzo przydatna funkcja, jaką wyszukamy na pokładzie wielu smartfonów. Technika z bardzo wysoką precyzją określa lokalizację sprzętu. To nieprzeciętne rozwiązanie dla kierowców, którzy dzięki zainstalowanym w pamięci wewnętrznej mapom za każdym razem dojadą do celu.

Innym zastosowaniem tej funkcji może być monitoring aktywności treningowej. Urządzenie z GPS z powodzeniem obliczy pokonany dystans oraz tempo. Trafna aplikacja precyzyjnie pokaże trasę biegu, czy rowerowej wycieczki.

USB C Złącze komunikacyjne USB typu C charakteryzuje się obecnością od 12 do 24 pinów w zależności od wersji standardu. Jego niekwestionowaną zaletą jest idealna przepustowość. Taką technikę zaimplementowano na pokłady wielu smartfonów z rozmaitej półki cenowej.

Nie ulega wątpliwości, iż to uniwersalne połączenie, które pozwoli zarówno na ładowanie smartfona, jak i wygodną komunikację pomiędzy komputerem. Wysokiej jakości przewód gwarantuje nad wyraz szybką i efektywną realizację tych zadań.

miniJack 3.5mm Uniwersalne gniazdo miniJack 3.5 służy do transmisji sygnału między smartfonem i urządzeniem przekazującym dźwięk. Sprzęty przenośne nie oferują rewelacyjnej jakości audio. Dlatego niezaprzeczalnie warto skorzystać z tej funkcji.

Za pośrednictwem miniJack 3.5 możemy podłączyć smartfon do słuchawek albo głośników. Dzięki temu będzie on pełnił funkcję pilota, sterującego muzyką. To wspaniała propozycja dla użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości przesyłanego dźwięku.

Karta NM Karta NM to progresywny standard, który można spotkać na pokładach niektórych smartfonów firmy Huawei. Taka technika stanowi zdecydowany krok w kierunku miniaturyzacji, gdyż nowe nośniki informacji przyjęły rozmiary nanoSIM.

nabywając uzupełniającą kartę NM użytkownicy będą mogli wyraźnie poszerzyć dostępność przestrzeni, by zainstalować dużo nowych gier i aplikacji. To także wspaniałe rozwiązanie dla osób, które gromadzą duże zasoby filmów, zdjęć, czy utworów muzycznych.

nanoSIM kanon nanoSIM to najmocniej zminiaturyzowana forma modnych modułów, które służą do identyfikacji abonenta. Karta nie jest bezpośrednio powiązana z telefonem, gdyż jej system przechowywany jest w pamięci ROM.

obecnie kanon ten wynajdziemy na pokładach wielu smartfonów, które reprezentują różne półki cenowe. W budowie karty nanoSIM niemal całą powierzchnię konstrukcji wypełnia specjalny chip. Taka architektura będzie jeszcze długo towarzyszyć właścicielom smartfonów.

Bluetooth Funkcja Bluetooth odpowiada za bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami. Smartfon starczy zsynchronizować z innym sprzętem wyposażonym w tę technologię. W ten sposób możemy korzystać z inteligentnych zegarków, głośników, słuchawek i wielu innych nowoczesnych urządzeń.

Taki rodzaj łączności działa szczególnie ekspresowo i instynktownie. Stanowi obecnie standard i eksponuje się nim niemal każdy smartfon. Urządzenia te znajdziemy we wszystkich segmentach cenowych. Dzięki czemu sięgną po niego jeszcze oszczędni kupujący.

Flagowy model HUAWEI P40 lite został zaprojektowany z myślą o kompozycji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i asygnowany do tego, żeby dostarczać najwyższej klasy doznań. Wyjątkowy design, progresywny, poczwórny aparat główny wspierany nienaturalną inteligencją, wytrzymała bateria, którą w 30 min można naładować do 70% dzięki SuperCharge 40W oraz 128 GB pamięci wewnętrznej to sugestia dla młodego pokolenia konsumentów, którzy lubią się bawić, fotografować i korzystać z mediów społecznościowych.

mistrzowski fotograf w zasięgu ręki prawidłowy aparat jest dziś jedną z najszczególniejszych cech, która nierzadko decyduje o wyborze telefonu. W epoce mediów społecznościowych staramy się uchwycić każdą ważną dla nas chwilę.

Im udoskonalonej jakości jest zdjęcie, tym przyjemniej jest się nim dzielić z innymi. Podczas gdy profesjonalne aparaty są drogie, nieporęczne i niełatwe w użyciu aparat naszego smartfona musi spełniać coraz wyższe wymagania.

Spełnia je niewątpliwie ten, w który wyekwipowany jest HUAWEI P40 lite. Wyposażony jest on w system czterech aparatów: 48-megapikselowy aparat główny, 8-megapikselowy obiektyw szerokokątny, 2-megapikselowy obiektyw Macro i 2-megapikselowy obiektyw Bokeh.

Główny aparat HUAWEI P40 lite Główny aparat HUAWEI P40 lite wspierany poprzez nienaturalną inteligencję, umożliwia użytkownikom robienie wyjątkowych fotografii nocnych bez zastosowania statywu. Przy pomocy natywnej rozdzielczości 48 Mpix i ogromnym możliwościom procesora dostarcza on wysokojakościowych fotografii, nawet w słabym oświetleniu.

Nowa technologia kompozycji wielu klatek pozwala zaś na wytworzenie jednego, zoptymalizowanego fotografie. Po jego zwiększeniu detale pozostają ostre. Ponadto, HUAWEI P40 lite ma obiektyw makro (4 cm) o matrycy 2 Mpix, który stworzony jest po to, by odkrywać piękno mikroświata.

Aby zaś uzyskać naturalne efekty rozmycia tła, dedykowany obiektyw bokeh z progresywnymi algorytmami pozwala uzyskać płytką głębię ostrości, zmiękczając tło i zestawiając je z ostrymi szczegółami fotografowanego obiektu.

Przyjaciel na dłużej Coraz aktywniejsze korzystanie ze smartfonów nieustannie podciąga poprzeczkę ich producentom. Produktywność i objętość baterii oraz szybkość ładowania stały się dla konsumentów wyjątkowo ważnym kryterium.

Dlatego też HUAWEI P40 lite został zaopatrzony w baterię 4200 mAh. Dzięki obsłudze HUAWEI SuperCharge o mocy 40 W można go naładować do 70% w zaledwie 30 minut. Ponadto technika prędkiego ładowania jest certyfikowana poprzez TÜV Rheinland, co potwierdza jej bezpieczeństwo.

piękne selfie HUAWEI P40 lite zaopatrzony jest w przedni aparat o rozdzielczości 16 Mpix. Dzięki technologii Light Fusion 4 w 1 jest w stanie uchwycić wyraźne szczegóły fotografie nawet w słabym świetle. W trybie Super Night Selfie 2.0 może dokładnie wykrywać ciemne otoczenie i automatycznie aktywować algorytmy.

dzięki temu uzyskujemy doskonałe i wyraźne selfie przy pomocy jednego dotknięcia. System AI w HUAWEI P40 lite wyodrębnia pomiary rysów twarzy z milionów fotografii i automatycznie generuje adekwatne rozwiązanie upiększające w oparciu o modelowanie w czasie rzeczywistym.

dodatkowo dostosowuje rozwiązania upiększające do wieku i płci fotografowanej osoby, aby uzyskać jak najbardziej naturalne selfie. Potęga procesora Procesor Kirin 810, w który wyposażony jest HUAWEI P40 lite wytworzony jest w przodującej w branży technologii 7nm.

Wpływa to bezpośrednio na jego skuteczność i zużycie energii. W porównaniu z układami 8 nm Kirin 810 zapewnia o 20% niższe zużycie energii i wyśmienitą sprawność. Układ scalony (SoC) z procesorem graficznym Mali G52 obsługuje technologię GPU Turbo.

Częścią systemu jest także opracowana poprzez HUAWEI architektura Da Vinci NPU, która ulepszone możliwości nienaturalnej inteligencji, która wspiera rozmaite funkcje rozrywkowe. Precyzyjna edycja video W smartfonie HUAWEI P40 lite znajduje się narzędzie do edycji plików video wspierane przez nienaturalną inteligencję.

Dzięki niemu łatwo możemy dodawać muzykę w tle i przycinać materiał oraz wybierać rozmaite efekty przejścia i stosować szablony. Wszystko to za pomocją jednego dotknięcia. Na dodatek, korzystając z nowoczesnej technologii i algorytmów rozpoznawania twarzy, AI Video Editor może zidentyfikować obiekt i wygenerować jemu asygnowany, nowy materiał.

wydobywa on najkorzystniejsze fragmenty z nagrania, co pozwala na zaoszczędzenie czasu edycji. Bezprecedensowy design HUAWEI P40 lite zaopatrzony jest w najnowocześniejszy wyświetlacz HUAWEI Punch FullView pozbawiony zbędnych wycięć.

6,4-calowy wyświetlacz obsługuje rozdzielczość Full HD + i szeroką gamę barw. Stosunek ekranu do całości smartfona wynosi 90,6%, co zapewnia wciągające wrażenia wizualne. HUAWEI P40 lite jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, zielonym oraz pastelowym.

barwy te podkreślają metaliczne akcenty. Wykrzywione z czterech stron urządzenie jest kompaktowe i wygodne w użyciu. Smartfon wykorzystuje nowoczesny, boczny przycisk odblokowywania przy pomocy linii papilarnych.

krystaliczny interfejs HUAWEI P40 lite ma najnowsze oprogramowanie EMUI 10 wyposażone w inteligentne funkcje, które są przedstawione w intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Tryb ciemny został przeprojektowany zgodnie z ergonomią ludzkiego oka tak, by zapewnić ulepszoną czytelność tekstu, komfort czytania i spójność w interfejsie użytkownika.

HUAWEI P40 lite posiada pamięć 6 GB RAM, a także 128 GB ROM.