Myphone Hammer 2 PLUS

od 178,00 PLN

oszczędzasz do 36%
System operacyjny: dedykowany • Przekątna wyświetlacza: 2.2 " • Rodzaj telefonu: klasyczny • Pamięć wbudowana: 512 GB • Wbudowany aparat cyfrowy: 2 Mpx • Komunikacja: Bluetooth • Funkcje: radio FM, odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 1450 mAh • Obsługa kart pamięci microSD: tak • Liczba rdzeni: 1

Telefon myPhone Hammer 2+ Z pasji do ekstremalnych wyzwań Wytrzymały Telefon myPhone Hammer 2+ dzięki swoim dodatkowym funkcjom stał się godnym przedstawicielem legendarnej serii telefonów Hammer.

kolekcja ta cieszy się popularnością wśród najbardziej wymagających użytkowników, a to za sprawą swej wytrzymałości. Świat internetu Wyróżnikiem tego telefonu jest dostęp do sieci 3G, dzięki której dokonasz prędkiego transferu plików i efektywnie skorzystasz z internetu.

Model ten szczyci sie także funkcjami usprawniającymi podtrzymywanie kontaktów z bliskimi i zarządzanie życiem służbowym: oglądarka WWW - ekspresowo sprawdzisz aktualności i ciekawe Cie informację; Konto poczty e-mail - bez problemy skonfigurujesz swój prywatny/służbowy adres mailowy; asygnowana aplikacja Facebook - pozostaniesz w kontakcie z przyjaciółmi Siła charakteru myPhone Hammer 2+ nadzwyczajną trwałość zawdzięcza umocnionej obudowie oporności potwierdzonej atestem IP67.

Jest urządzeniem pyło- i wodoodpornym, nie straszne mu nawet wstrząsy - dlatego tak prawidłowo odnajduje się w ekstremalnych warunkach, w wodzie przetrwa 30 minut, zanurzony na głębokość 1m. Jak na wojownika przystało, nie może mu zabraknąć mocy do działania.

został więc zaopatrzony w akumulator Li-Ion 1450mAh, bateria zagwarantuje jego używanie poprzez mnóstwo godzin ciągłych rozmów bez konieczności ładowania. Blask ekranu W telefonie myPhone Hammer 2+ wykorzystano ekran QVGA o przekątnej 2.2 cala z rozdzielczością 240x320px, oko więc przezroczysty ekran z idealnymi odcieńmi.

Obok produktywnego wyświetlacza, wartym uwagi jest zastosowany w urządzenie tylny aparat 2.0Mpx. To dzięki niemu ekstremalne momenty znajdą swoje uwiecznienie w zdjęciach. Bojowe dodatki {pomocn|przydatn)e w każdnym momencie okażą się dodatkowe narzędzia, którymi myPhone Hammer 2+ może się pochwalić: radio FM i odtwarzacz audio w jednym, technologia bluetooth, funkcja kalendarza i notatnika, budzik, kalkulator, a nawet latarka.

Latarka w przypadku telefonów serii Hammer stanowi niezastąpiony element, zapewni jasny strumień światła, stanowi wsparcie w ciemniejszych pomieszczeniach, w najbardziej ekstremalnych warunkach.