Samsung Galaxy A52

od 1599,00 PLN

System operacyjny: Android • Pamięć wbudowana: 128 GB • Pamięć RAM: 6 GB • Komunikacja: WiFi • Funkcje: odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 4500 mAh
OPIS PRODUCENTA ***Galaxy A52 posiada stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej poprzez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się stosowania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W przypadku zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne zastosowanie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu albo prysznica, może uszkodzić urządzenie. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce. ** Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowanych baterii i wielu innych czynników. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.
** Rzeczywiste prędkości sieci mogą się różnić w zależności od dostawcy usług sieciowych.
Łączność 5G Gotowość na transfer informacji najnowszej generacji*
Awesome aparat nowoczesny system czterech obiektywów z aparatem głównym 64 MP (z optyczną stabilizacją obrazu) i inteligentnymi funkcjami
Awesome bateria Długie godziny pracy dzięki baterii o pojemności 4500 mAh oraz wsparciu szybkiego ładowania 25 W**
Awesome wyświetlacz nieprzeciętny obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o wysokim odświeżaniu 120 Hz
Awesome pamięć Do Twojej dyspozycji aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu)
Wodoodporność Smartfon jest zgodny z normą IP67, co czyni go bardziej odpornym na wodę i kurz*** 5G - NAJSZYBSZY PRZESYŁ informacji
Samsung Galaxy A52 5G jest gotowy na najszybszy standard transferu danych*. Pozwala zespajać ze sobą urządzenia w sposób istotnie szybki, umożliwiając streaming, granie i pobieranie plików 20 razy szybciej aniżeli do tej pory**.
Hiperszybkie pobieranie Sieć 5G będzie na tyle szybka, że będziecie mogli radować się niezwykłą prędkością transferu, niezależnie czy jesteś w domu, czy poza nim.
Gry i sport Będziecie mogli doświadczyć niesamowitych wrażeń podczas grania, nawet w przypadku bogatych w grafikę gier AR i VR, zanurzając się w wirtualnej rzeczywistości.
za każdym razem w kontakcie Sieć 5G umożliwi Ci prowadzenie wysokiej jakości rozmów i połączenie swego domu, biura i samochodu w jedną sieć. Poznaj Galaxy A52 5G
Designerski wygląd progresywny design z śladowymi ramkami oraz zaokrąglonymi krawędziami ułatwiającymi trzymanie smartfona.
Przedni aparat do selfie Wysokiej jakości fotografie w rozdzielczości 32 MP, które można w prosty sposób edytować i upiększać.
Game Booster Optymalizuje ustawienia podczas grania, byście mogli w pełni oddać się wciągającej rozgrywce.
Aplikacje Google Na Galaxy A52 możesz komfortowo korzystać z najpopularniejszych aplikacji Google.
nowoczesne możliwości aparatu Ciesz się rozmaitymi zdjęciami w wysokiej jakości. Masz cztery aparaty tylne, w tym obiektyw główny 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu i jasną przysłoną oraz obiektywy ultraszerokokątny, makro i głębi. Funkcja Rozpoznawania Scen samoczynnie dobierze optymalne cechy ekspozycji, takie jak nasycenie kolorów, balans bieli czy jasność, zapewniając niezwykłe kadry w każdej sytuacji. Do dyspozycji masz także przedni aparat, który zapisuje fotografie w rozdzielczości 32 MP.
Uchwyć więcej, bez kompromisów Wyrusz w kolejną podróż ze smartfonem Galaxy A52 5G w dłoni. Zrobisz fantastyczne zdjęcia odwiedzanym miejscom, rejestrując je tak, jak to widziałeś/widziałaś*. Pozwoli Ci na to ultraszerokokątny obiektyw 12 MP, który zapisuje obrazy obejmujące kąt widzenia 123, porównywalny do ludzkiego oka. * Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.
zdjęcia bez ograniczeń Chcesz pokazać szeroki plan? Skorzystaj z ultraszerokokątnego obiektywu, aby w jednym kadrze zmieścić wszystko, co zasługuje na uwagę.
Panorama Czy da się uchwycić jeszcze więcej? Oczywiście, iż tak! Wykonaj panoramowanie, czyli zrób zdjęcie delikatnie obracając przy tym aparatem. Panorama obejmie cały horyzont. Tryb makro - odkryj świat, którego dotąd nie dostrzegałeś Zacznij przygodę z makrofotografią. Użyj obiektywu makro 5 MP, by fotografować rzeczy czy zwierzęta z drobnej odległości. Na takich zdjęciach zostaną zarejestrowane barwne i wyraźne szczegóły. * Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.
nieznaczne jest ładne nawet z odległości kilku centymetrów aparat makro potrafi zrobić ostre fotografie.
Naturalnie rozmyte tło Dla udoskonalonego wyróżnionia pierwszego planu, tło zostaje delikatnie rozmyte. Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus W Galaxy A52 5G otrzymujesz także obiektyw głębi 5 MP. To jemu będziesz zawdzięczać atrakcyjnie rozmyte tło w portretach czy na innych fotografiach. Możesz w każdej chwili przystosować głębię ostrości na zdjęciu. Ponadto w Galerii zyskujesz możliwość dodania zróżnicowanych efektów bokeh do fotografii*. * Efekt Spin, Zoom i Punkt kolorowy przystępne tylko w trybie Galerii, nie są przystępne w Podglądzie.
Oryginał
Rozmycie
Efekt „Spin
Efekt „Zoom
Punkt barwny
zawsze wyglądaj fantastycznie Nie zapomnij, iż wszyscy czekają na Twoje selfie! Skorzystaj z przedniego aparatu 32 MP i zrób sobie portret. Wyróżnij się, korzystając z funkcji Selfie Focus. Możesz w dodatku zrobić małe korekty na zdjęciu przy pomocy Smart Beauty. Starczy jeszcze tylko dodać atrakcyjne filtry lub naklejki AR, pieczątki i już można wysyłać zdjęcie znajomym*. * Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można zastosować tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być dostosowywane w trakcie nagrywania video. Wszystkie obrazy i funkcje mogą ulec zmianie. Dostępność może się różnić w zależności od regionu / kraju. AR Emoji pozwala tylko kreować i edytować emoji oraz wysyłać naklejki emoji. Za pomocą Emoji możesz zrobić selfie lub wideo. Naklejki AR mogą rozpoznać do trzech osób jednocześnie. Stabilizacja w trakcie filmowania (OIS) w trakcie filmowania działa optyczna stabilizacja obrazu. Sprawia, iż nawet filmy robione z ręki są płynne i pozbawione drgań. Wykorzystaj to i kręć wideo pełne niesamowitych akcji.
świetny wyświetlacz Infinity-O i stylowy design Galaxy A52 5G zyskał progresywny design z małymi ramkami, zaokrąglonymi krawędziami i aparatem do selfie umieszczonym w niewielkim otworze. Wszystko po to, aby nic nie rozpraszało Cię, gdy będziesz korzystać z rewelacyjnego, 6,5-calowego wyświetlacza Infinity-O*. Wyprodukowany w technologii Super AMOLED oferuje Ci ładnie nasycone barwy i wielkie kąty widzenia. A wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz przełoży się na fantastyczną płynność interfejsu i gier. Smartfon przystępny w czterech kolorach: niesamowita czerń, niezwykła biel, wyjątkowy fiolet, nieziemski błękit * ekran Infinity 6,5": ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.
Game Booster Funkcja Game Booster wykorzystuje nienaturalną inteligencję do poprawy sprawności gier. Ty oddajesz się w pełni fantastycznej rozrywce, a telefon optymalizuje grafikę, zużycie baterii i temperaturę. Na dodatek możesz nagrywać swoją rozgrywkę, żeby przesłać ją do mediów społecznościowych i pochwalić się swymi wynikami.
Bezpieczeństwo informacji Czytnik linii papilarnych został zastosowany w ekran*. Komfortowo się go obsługuje i błyskawicznie odblokowuje urządzenie. Twój smartfon jest także chroniony przed dostępem osób niepożądanych. * sensor linii papilarnych jest ograniczony do wyznaczonego obszaru odblokowania.
Używaj gdzie chcesz Galaxy A52 5G spełnia wymogi normy IP67. Jest odporny na wodę i kurz, co widocznie poprawia komfort jego wykorzystywania. * Galaxy A52 5G posiada stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się użytkowania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W sytuacji zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne użycie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu albo prysznica, może uszkodzić urządzenie..
System Android Przyzwyczailiście się do aplikacji Google dla systemu Android? W smartfonie Galaxy masz je zawsze pod ręką*. Korzystaj z nich tak, jak lubisz. * przystępność aplikacji Google może się różnić w zależności od kraju lub języka.
Samsung Knox Od pierwszego uruchomienia telefonu Twoje urządzenie i pliki są chronione. Platforma Samsung Knox zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami.
Dual SIM Galaxy A52 5G ma dwa gniazda SIM, dlatego możesz go używać równocześnie do celów prywatnych, jak i służbowych.
rozszerz pamięć W smartfonie jest 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu). Jeśli będziesz potrzebować więcej miejsca na swoje zdjęcia i filmy, możesz powiększyć pamięć o choćby 1 TB, zakładając kartę pamięci microSD*. * Karta jest sprzedawana osobno. Dźwięk Dolby Atmos Kiedy przyjdzie pora na rozrywkę, smartfon zaoferuje Ci wysoką jakość dźwięku. W trakcie oglądania filmów czy grania, technologia Dolby Atmos zagwarantuje efekt przestrzennego brzmienia, by wciągnąć Cię w samo centrum akcji.
W pudełku