Beurer Termometr ft 65 (4211125795146)

od 96,90 PLN

oszczędzasz do 35%
Rodzaj: elektroniczny • Miejsce pomiaru: czoło

Wśród progresywnych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który nieprzeciętnie sprawdza się w swej roli i ponadto sporo przydatnych funkcji.

produkt został zaopatrzony w użyteczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 poziomów. Precyzyjny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie posiada rtęci ani szkła.

jednocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia funkcjonalną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki temu użytkownik łatwo może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem produktu jest dość pokaźny ekran, który usprawnia odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja samoczynnego wyłączania.

Termometr zniewala postępowym designem i praktycznym kształtem. Do zestawu zostały dołączone dwie baterie. Opis towaru: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie mieści rtęci ani szkła pasuje do dezynfekcji skrupulatność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja automatycznego wyłączania spory ekran Dwie baterie w komplecie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy