G21 Gracioso

od 0,00 PLN

Kolor: czarny, stalowy • Moc: 200 W
Przykłady zastosowania Wyciskarki G21 Gracioso
Poniżej jedynie wyrózniona tylko część możliwości wyciskarki G21 Gracioso:

 • świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych t.j. Burak, marchewka,
 • pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek
 • zdrowotne nalewki z, cebuli, pigwy, szyszek chmielu, także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach
 • oczyszczające soki z warzyw liściastych np. Sałaty, czy pokrzywy
 • bio przeciery z pomidorów czy ogórków
 • mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego oraz ze wszystkiego innego igliwia, zbóż

a na dodatek dodatkowo:
 • za pomocą dodatkowej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest dostępna jako oddzielny produkt)

Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso?
G21 Gracioso to produkt z najwyższej półki dla osób lubiących sobie maksymalną wydajność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, postępowy wygląd oraz perfekcję pod kątem technicznym. To towar dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najlepszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso proponuje bardzo obszerny otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, iż wyciskanie wolnymi obrotami staje się skuteczne, przyjemne i szybkie. Ceramiczny ślimak wraz ze szklanym pojemnikiem na sok zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to wybór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie, a także samopoczucie swoje i swoich najbliższych. G21 Gracioso ze względu na cykl obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie w trakcie wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w prosty i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta umożliwia to, żeby do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych. Faktem jest, iż wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej sprawnie z soków niż z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków genialnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną. Jest to także nadzwyczajny artykuł dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swych dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso nadaje się nieprzeciętnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dopełniające, wszędzie tam gdzie liczy się efektywność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd. Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, nadzwyczajnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na minimalistycznie” (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury artykułu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach. Wyciskarka G21 Gracioso jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które pozwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

otrzymujesz duży otwór wsadowy
Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, że wszystkie uwagi kupujących, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek zostały zgromadzone i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso. Jedną z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest wyjątkowo duży otwór wsadowy tej wyciskarki. Marka wyposażył wyciskarkę w otwór pozwalający na wkładanie nawet całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm. Spory otwór wsadowy spowoduje że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyposażony został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

obszerny ceramiczny ślimak
Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest również sprawność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dopasowana do otworu wsadowego tak żeby warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego. Czym większa średnica ślimaka tym sprawniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Firma wyciskarki G21 Gracioso wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm. Ważną kwestią jest w dodatku materiał z jakiego został wyprodukowany ślimak. W sytuacji wyciskarki Gracioso firma umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów stosowanych do kontaktu z żywnością. Już w starożytnych czasach była wykorzystywana do produkcji naczyń. Wykorzystanie ceramiki zagwarantuje, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów sztucznych).

wyśmienite przypasowanie i zestrojenie podzespołów
Całość sytemu wyciskania (ślimak, sito, system regulacji ilości soku) jest wyśmienicie zestrojona ze sobą tak by wyciskać maksymalną liczba soku. Ta progresywna budowa zezwala na wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to mnóstwo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej
Wyciskarka G21 Gracioso zaopatrzona jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja wykorzystywana rzadko lecz jednak czasami się przydaje (np. Czasami artykuł potrafi się zablokować w tubie) i wykonanie (kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli ekspresowo wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki.

W G21 Gracioso znajdziesz najwyższej jakości silnik indukcyjny
Silnik użyty w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, aby był efektywny i cichy. Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne charakteryzują się najwyższym stopniem niezawodności, są bezawaryjne. Co do zasady, urządzenia w których stosuje się silniki indukcyjne cieszą się wydajnością poprzez długie lata. Silnik indukcyjny w G21 Gracioso cechuje się także ogromną siłą w momencie rozruchu, co bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i niezbędna jest spora moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach). Nad wyraz dużą zaletą jest też cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane poprzez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać choćby gdy inni domownicy śpią jeszcze.

Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie
G21 Gracioso to wyciskarka która pozostała zaprojektowana z myślą o częstym wykorzystywaniu. Inżynierowie wyznaczyli cel żeby wyciskanie było prędkie i sprawne lecz także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka pozostała tak zbudowana żeby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę. Po skończonej pracy wyciskarki starczy około 90 sekund na to żeby urządzenie rozmontować i umyć. To niezmiernie ważne aby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długotrwałym szorowaniem szczoteczką każdego detalu. Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie wyłącznie kilka minut. Postaw na prostotą i sprawną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem
Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w system zapewniający długofalowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem. Dzięki szerokiemu otworowi wsadowemu oraz dużemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców).

Korek niekapek
G21 Gracioso została zaopatrzona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje. Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z różnych towarów w środku sporej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki temu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w chwili kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku bądź także podmienienie naczynia na puste. Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać procesu wyciskania. iż zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie zabrać do ręki pełny pojemnik soku.

Oprócz produktywnej wyciskarki, możesz dostać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego, a także sorbetów lodowych
Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak by u (umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków. Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego zaskoczysz swoich domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka przystępna jest jako oddzielny produkt w naszym sklepie.

G21 Gracioso dostajesz komfort oraz ciszę
Wyciskarka pozostała maksymalnie wyciszona tak, by jej obsługa była prosta i przyjemna. Poziom natężenia dźwięku mieści się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki – nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę.

Obroty są wolne, lecz nie za wolne
prędkość obrotowa wyciskarki to 70 obrotów na minutę. Tak przypasowana przez inżynierów szybkość sprawia, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast z drugiej strony ta szybkość w połączeniu z pokaźnym otworem wsadowym oraz wielkim ślimakiem pozwala w przygotować sok ekspresowo i bez długotrwałego przebywania w kuchnii. Jest to pokaźne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o prędkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest bardzo długi, dodatkowo mycie sit jest uciążliwe poprzez co wykorzystywanie wyciskarki staje się niewygodne i poprzez to sporadyczne.

jednostajna praca
Wyciskarka G21 Gracioso została wyposażona w antypoślizgową podstawę dzięki temu nie musimy się martwić o „wędrowanie” urządzenia po blacie kuchennym

przejrzyj czym się różni wyciskarka G21 Gracioso od innych wyciskarek firmy G21 - przygotowaliśmy porównianie
div class="container">

dostajesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free)
Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające jej dystrybujcje i użytkowanie na terenie Polski i Unii Europejskiej. Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły ponadto brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Chamber są oznaczone BPA Free)

Co otrzymasz w zestawie G21 Gracioso
W stylowym pudełku G21 Gracioso wyszukasz: • wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem)
 • 2 kontenerki (szklany na sok i z tworzywa na odpady)
 • praktyczny tłoczek
 • stojak do suszenia komponentów wyciskarki
 • instrukcja obsługi w języku polskim

Dlaczego warto mieć wyciskarkę Gracioso firmy G21
G21 to wiodąca i postępowa firma artykułów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, też tzw. RAW FOOD (minimalistyczne diety). Od samego początku istnienia firma G21 zajmuje się produkcją maszyn ktróre pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie oprócz wyciskarek ma także mistrzowskie blendery wysokiej mocy,, a także szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów. G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swoich domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, wydajność, ergonomia potwierdzona jednocześnie poprzez domowników jak i mistrzowskich kucharzy, używających wyciskarek w swych kuchniach. Do produkcji wyciskarek użytkowane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam cykl produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród urządzeń przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej. Wyciskarki producenta G21 z powodzeniem wypierają z rynku firmy droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej klientów decyduje się na firmę G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny. G21 stawia w dodatku na elegancję i design. Wyciskarki G21 nieprzeciętnie wpiszą się w kolorystykę i styl, każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.
Poznaj całą gamę artykułów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najkorzystniejszą proporcją jakości do ceny. W tej kategorii marka G21 jest liderem.