G21 Gracioso

od 0,00 PLN

Kolor: czarny, stalowy • Moc: 200 W

W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy lub na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix & Go Cool spełni oczekiwania idealnie. Do urządzenia dodano dwie przenośne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju.

Butelki o objętości 600 ml pozwalają na zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce. Progresywne wkłady chłodzące do butelek pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury napoju poprzez kilka godzin. Nawet jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on równie świeży i schłodzony.

Urządzenie jest kompaktowe, a załączone butelki pasują rozmiarowo do standardowych uchwytów samochodowych. Dzięki temu, iż przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni.

A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i ulepszone aniżeli jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Wystarczy zblendować i w drogę. Najważniejsze atrybuty: Jakość PREMIUM od lidera w branży wyciskarek Tylko 70 obr.

/ minutę Moc 200 W pokaźny ceramiczny ślimak duży otwór wsadowy (75mm) Multifunkcyjna (soki,sorbety lodowe) Bezpiecznie wytwarzana - BPA Free niezwykle progresywny design najlepszy proporcja jakości do ceny 4 lata gwarancji Przykłady użycia Wyciskarki G21 Gracioso Poniżej wyszczególniona tylko część możliwości wyciskarki G21 Gracioso: świeże, zdrowe i smaczne soki z owoców twardych, tj.

burak, marchewka, pełne witamin, nawadniające soki z owoców miękkich, jak np. Sok z pomarańczy, dojrzałej gruszki, czy śliwek zdrowotne nalewki z cebuli, pigwy, szyszek chmielu, a także z innych warzyw, bylin o prozdrowotnych i antybakteryjnych właściwościach oczyszczające soki z warzyw liściastych np.

sałaty czy pokrzywy bioprzeciery z pomidorów czy ogórków mikrobójcze wyciągi z igieł sosny, imbiru, jęczmienia, siemienia lnianego oraz ze wszelkiego innego igliwia, zbóż a na dodatek dodatkowo: za pomocą dopełniającej przystawki przygotujesz sorbety z ulubionych owoców (przystawka jest przystępna jako oddzielny artykuł) Dla kogo jest wyciskarka G21 Gracioso? G21 Gracioso to produkt z najwyższej półki dla osób lubiących sobie maksymalną skuteczność wyciskanych soków, wysoką jakość sprzętu, postępowy wygląd i perfekcję pod kątem technologicznym.

To produkt dla osób, które lubią mądrze wydawać swoje pieniądze i oczekują najkorzystniejszego stosunku jakości do ceny. G21 Gracioso oferuje bardzo wielki otwór wsadowy, który w połączeniu z dużą średnicą ślimaka powoduje, iż wyciskanie wolnymi obrotami staje się skuteczne, przyjemne i szybkie.

Ceramiczny ślimak zapewni bezpieczeństwo i smak na dłużej. G21 Gracioso to dobór każdego, kto chce maksymalnie wykorzystywać dary natury, dbając o zdrowie i samopoczucie swoje i swoich najbliższych.

G21 Gracioso ze względu na proces obróbki (wolne obroty, temperatura nie rośnie podczas wytwarzania soku/musu) to rozwiązanie dla osób, które w nietrudny i smaczny sposób dbają o zdrową dietę. Wyciskarka ta zezwala na to, by do Twojego organizmu dostarczanych było maksimum witamin i wartości odżywczych.

Faktem jest, że wartości odżywcze, witaminy wchłaniają się dużo bardziej efektywnie z soków niż z całych owoców. Taka forma napojów i posiłków idealnie wpłynie na Twoją kondycję psychiczną i fizyczną.

Jest to także wyśmienity produkt dla rodziców, którzy w prosty i urozmaicony sposób mogą przygotować dla swoich dzieci codzienną porcję warzyw, owoców w nieco innej formie. Sok/mus zrobiony w wyciskarce G21 Gracioso pasuje świetnie do zabrania do szkoły, na uczelnię, do pracy, na zajęcia dodatkowe, wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność naszego umysłu, witalność, zdrowy i świeży wygląd.

Budowa wyciskarki Gracioso i sposób wytwarzania soków i musów, nieprzeciętnie nadają się do przyrządzania coraz modniejszej diety „na ascetycznie" (tzw. RAW FOOD), w której to kluczowym elementem jest ograniczanie temperatury produktu w celu ochrony enzymów, naturalnie występujących w owocach i warzywach.

Wyciskarka G21 Gracioso jest genialnym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowy tryb życia, dla których liczy się to, co jedzą, liczy się smak, energia, witalność. To rozwiązanie, które zezwala na przygotowywanie dietetycznych posiłków i to każdego dnia innych.

uzyskujesz wielki otwór wsadowy Jest to już piąty i najnowszy model wyciskarki od producenta G21. Oznacza to, że wszystkie uwagi Klientów, które dotyczyły wcześniejszych modeli wyciskarek, zostały zebrane i uwzględnione właśnie w modelu Gracioso.

Jedną, z głównych różnic w stosunku do konkurentów jest niezwykle znaczny otwór wsadowy tej wyciskarki. Firma wyposażył wyciskarkę w otwór pozwalający na wkładanie choćby całych jabłek, których średnica wynosi do 7,5cm.

obszerny otwór wsadowy spowoduje, że dużo szybciej można wyciskać soki, a częste wyciskanie nie staje się nudne i monotonne. Otwór wejściowy wyekwipowany został w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włożeniem ręki do środka wyciskarki.

wielki ceramiczny ślimak Z szerokim otworem wsadowym powiązana jest na dodatek sprawność przetwarzania produktów przez ślimak. Średnica ślimaka powinna być dostosowana do otworu wsadowego tak, by warzywa i owoce były w należytym tempie odbierane z otworu wsadowego.

Czym pokaźniejsza średnica ślimaka, tym wydajniej będzie on odbierał, transportował i wyciskał warzywa i owoce. Firma wyciskarki G21 Gracioso, wyposażył swój najnowszy model w ceramiczny ślimak o średnicy 80 mm.

Ważną kwestią jest jeszcze materiał, z jakiego został tworzony ślimak. W sytuacji wyciskarki Gracioso, producent umieścił w wyciskarce ślimak zrobiony z ceramiki. Ceramika jest jednym z najbezpieczniejszych tworzyw stosowanych do kontaktu z żywnością.

Już w starożytnych czasach była wykorzystywana do produkcji naczyń. Wykorzystanie ceramiki gwarantuje, że do soku nie będą dostawać się mikrocząstki ścieranego plastiku (tak, jak może się to zdarzyć przy ślimakach z materiałów sztucznych).

doskonałe dobranie i zestrojenie podzespołów Całość systemu wyciskania (ślimak, sito) jest doskonale zestrojona ze sobą tak, aby wyciskać maksymalną ilość soku. Ta nowoczesna kompozycja umożliwia wyciskanie zarówno twardych warzyw, miękkich cytrusów, jak i warzyw liściastych (sałata, szpinak), z którymi to mnóstwo wyciskarek nie radzi sobie w ogóle (zapycha się ślimak i sita).

Tryb pracy wstecznej Wyciskarka G21 Gracioso wyekwipowana jest w tryb pracy wstecznej, który przydaje się przy najtwardszych warzywach, mrożonych owocach, czy orzechach. Jest to funkcja używana rzadko, lecz jednak czasem się przydaje, np.

czasami artykuł potrafi się zablokować w tubie i wykonanie kilku obrotów w przeciwnym kierunku pozwoli momentalnie wrócić do dalszego wyciskania soku. Nie trzeba otwierać i czyścić wyciskarki. W G21 Gracioso odszukasz najwyższej jakości silnik indukcyjny Silnik zastosowany w wyciskarce G21 Gracioso, został zaprojektowany tak, aby był wydajny i cichy.

Jest to silnik indukcyjny. Silniki indukcyjne znamionują się najwyższym stopniem bezusterkowości, są bezawaryjne. Co do zasady, urządzenia, w których stosuje się silniki indukcyjne, cieszą się wydajnością poprzez długie lata.

Silnik indukcyjny w G21 Gracioso znamionuje się także ogromną siłą w chwili rozruchu, co powoduje,bezproblemowo poradzisz sobie ze startem wówczas, gdy twarde warzywo jest już na ślimaku i konieczna jest pokaźna moc rozruchowa (inne silniki mogą ulec przeciążeniu i spaleniu w takich sytuacjach).

bardzo dużą zaletą jest w dodatku cicha praca urządzenia. Dźwięki emitowane przez G21 Gracioso wynoszą tylko 50dB. Soki możesz wyciskać choćby, gdy inni domownicy śpią jeszcze. Ekspresowe mycie wyciskarki, składanie i rozkładanie G21 Gracioso to wyciskarka, która została zaprojektowana z myślą o częstym wykorzystywaniu.

Inżynierowie wyznaczyli cel, żeby wyciskanie było prędkie i wydajne, ale także przygotowanie urządzenia do pracy i czynności związane z myciem były ekspresowe. Wyciskarka została tak zbudowana, żeby jej mycie, składanie i rozkładanie było bezproblemowe i zajmowało krótką chwilę.

Po skończonej pracy wyciskarki starczy około 90 sekund na to, by urządzenie rozmontować i umyć. To niezmiernie ważne, żeby wyciskanie soku nie kojarzyło się nam z żmudnym i czasochłonnym procesem, który kończy się długotrwałym szorowaniem szczoteczką każdego detalu.

Wyciskać będziesz częściej, ponieważ zrobienie szklanki soku razem ze zmontowaniem i umyciem wyciskarki zajmie tylko kilka minut. Postaw na prostotą i skuteczną konstrukcję, która oszczędza Twój cenny czas.

zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem Wyciskarka G21 Gracioso została zaopatrzona w system gwarantujący długookresowe działanie sprzętu. Po 20 minutach pracy system wyłączy wyciskarkę, chroniąc wszystkie jej podzespoły przed nadmiernym przegrzaniem.

Dzięki znacznemu otworowi wsadowemu oraz szerokiemu ślimakowi w czasie 20 minut jesteś w stanie przygotować do 3 litrów soku (w zależności od owoców). Korek niekapek G21 Gracioso została zaopatrzona w korek spustowy, który spełnia dwie funkcje.

Jedną z nich jest możliwość wymieszania soku pochodzącego z rozmaitych produktów wewnątrz wielkiej komory wyciskarki. Otrzymamy dzięki czemu gotowy do wypicia sok. Drugą przydatną funkcją jest możliwość zamknięcia zatyczki w chwili, kiedy pojemnik na sok będzie pełny i przyjdzie czas na wypicie świeżego soku, bądź też podmienienie naczynia na puste.

Z wyciskarką G21 Gracioso nie musisz przerywać cyklu wyciskania. Starczy, że zabezpieczysz spust soku i już możesz spokojnie wziąć do ręki pełny pojemnik soku. Oprócz sprawnej wyciskarki, możesz dostać urządzenie do przygotowywania masła orzechowego i sorbetów lodowych Wyciskarka G21 Gracioso została zbudowana tak, żeby umożliwić korzystanie z innych funkcji, wykraczających poza przygotowywanie soków.

Dokupując przystawkę do sorbetów i masła orzechowego, zaskoczysz swoich domowników nowymi możliwościami w kuchni. Przystawka przystępna jest jako oddzielny towar w naszym sklepie. Dzięki G21 Gracioso otrzymujesz komfort oraz ciszę Wyciskarka została maksymalnie wyciszona tak, żeby jej obsługa była prosta i przyjemna.

Poziom natężenia dźwięku posiada się w przedziale 40-50 dB. Takie natężenie umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy w pobliżu pracującej wyciskarki - nie trzeba mówić głośniej i jest się słyszanym poprzez drugą osobę.

prędkość obrotowa wyciskarki to 70 obr/min Tak dobrana poprzez inżynierów prędkość sprawia, że owoce i warzywa ulegają wyciskaniu na zimno (zachowywane są witaminy i minerały). Natomiast, z drugiej strony ta prędkość w połączeniu z pokaźnym otworem wsadowym i pokaźnym ślimakiem, pozwala przygotować sok momentalnie i bez długotrwałego przebywania w kuchni.

Jest to znaczne, ponieważ zdarzają się wyciskarki o szybkości obrotowej dużo niższej, gdzie proces przygotowywania w nich soku jest bardzo długi, ponadto mycie sit jest uciążliwe, przez co używanie wyciskarki staje się niewygodne i przez to sporadyczne.

jednostajna praca Wyciskarka G21 Gracioso została wyekwipowana w przeciwpoślizgową podstawę, dzięki czemu nie musimy się martwić o „wędrowanie" urządzenia po blacie kuchennym. Dostajesz urządzenie bezpieczne i certyfikowane (BPA Free) Wyciskarka G21 Gracioso uzyskała wszelkie potrzebne atesty, umożliwiające jej dystrybucję i stosowanie na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Przeprowadzone testy certyfikujące potwierdziły też brak wyciągania się niebezpiecznego bifenolu A (dlatego wyciskarki G21 Gracioso są oznaczone BPA Free) Co otrzymasz w pakiecie G21 Gracioso: wolonobrotową wyciskarkę G21 Gracioso (silnik, ceramiczny ślimak z korpusem) 2 kontenerki (na sok i na odpady) ergonomiczny tłoczek stojak do suszenia komponentów wyciskarki instrukcja obsługi w języku polskim Dlaczego warto mieć wyciskarkę Gracioso firmy G21? G21 to wiodąca i postępowa producent produktów do przygotowywania zdrowej i świeżej żywności, w dodatku tzw.

RAW FOOD (minimalistyczne diety). Od samego początku istnienia, marka G21 zajmuje się produkcją maszyn, które pomagają zdrowo i smacznie się odżywiać. W swojej ofercie, oprócz wyciskarek, ma także fachowe blendery wysokiej mocy, a także szeroką gamę suszarek do owoców, warzyw, grzybów.

G21 to ekspert w obszarze zdrowego odżywiania. Produkty G21 to dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów na rynkach całej Europy, którzy używają ich w swych domach, restauracjach, kawiarniach. Jakość, sprawność, ergonomia potwierdzona jednocześnie poprzez domowników, jak i fachowych kucharzy, używających wyciskarek w swoich kuchniach.

Do produkcji wyciskarek użytkowane są najlepsze, selekcjonowane podzespoły, a sam proces produkcyjny opiera się o najnowocześniejsze linie produkcyjne i doświadczonych inżynierów. G21 to lider wśród sprzętów przeznaczonych do wyciskania soków, rozdrabniania warzyw i owoców, nasion, orzechów do postaci jednolitej.

Wyciskarki firmy G21 z powodzeniem wypierają z rynku marki droższe, które posiadają porównywalną jakość i podobną funkcjonalność. Coraz więcej Klientów decyduje się na markę G21, ze względu na najlepszą proporcję jakości i mocy do ceny.

G21 stawia na dodatek na elegancję i design. Wyciskarki G21 znakomicie wpiszą się w kolorystykę i styl każdej kuchni czy jadalni. Oprócz funkcjonalności, będą stanowiły ozdobę, przyciągającą wzrok domowników i gości.

Poznaj całą gamę produktów G21 do przygotowywania zdrowej żywności. Wszystkie wysokiej jakości, wszystkie z najkorzystniejszą proporcją jakości do ceny.