Philips Zestaw 2x żarówka samochodowa x-tremevision 12972xv+s2 h7 px26d/55w/12v (8727900350265)

od 0,00 PLN

Rodzaj: H7
Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych przystępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Gwarantuje obszerniejszą o 130% jasność i wyjątkowo długą wiązkę światła.

widocznie bielsze światło wpływa na udoskonalenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Jasne, białe światło (3500 K) jest wyraźnie bielsze od światła emitowanego przez standardowe żarówki samochodowe. Zastrzeżona technika Gradient CoatingTM producenta Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki temu można cieszyć się jaśniejszym oświetleniem i większym komfortem podczas jazdy nocą.

Bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa zmniejsza widoczność i bezpieczeństwo — jednocześnie Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i niezawodnego działania. Oznacza to, że będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie poprzez dłuższy czas w sytuacji innych źródeł światła o wysokiej sprawności.

sprawność oznacza obszerniejszą liczba światła i dłuższy okres eksploatacji

Żarówki Philips X-tremeVision pozostały opracowane z myślą o nadzwyczajnej skuteczności; generują znacznie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin. To wyraźnie więcej w sytuacji konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia gwarantującego rozszerzoną liczba światła. (H4 i H7 testowane przy charakterystycznym napięciu 13,2 V)

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności obszerniejszej choćby do 130%

znakomite oświetlenie jest bardzo ważne w przypadku większych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision poprawiają widoczność nawet do 130% w stosunku do typowych żarówek samochodowych. Dzięki czemu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej w sytuacji wykorzystania jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające genialną wydajność

Zoptymalizowana, staranna konstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, dokładna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe oporne na działanie promieni UV - żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o doskonałej widoczności i maksymalnej wydajności.

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego

Żarówki Philips X-tremeVision to bez wątpienia najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki posiadają pełny atest ECE.

unikatowa jakość i produktywność wiązki światła

Połączenie większej ilości światła z wyższą temperaturą barwową sprawia, iż żarówki Philips X-tremeVision zapewniają wiązkę światła o jednej z najwyższych wydajności w segmencie oświetlenia halogenowego.

wspaniały kontrast zagwarantuje komfortową jazdę

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (dostępnych w wersjach H1, H4 i H7) ulepszoną ostrość widzenia i pozwala zobaczyć kontrast z szerokiej odległości. Dzięki temu jazda po zmroku jest bardziej wygodna i bezpieczniejsza.

Specyfikacja Test żarówki Philips® X-tremeVision


Źródło: YouTube