Sine qua non Silniejszy każdego dnia - ross edgley

od 49,49 PLN

oszczędzasz do 10%
ISBN: 9788381292061 • Oprawa: broszurowa • Autor: Ross Edgley • Wydawnictwo: Sine Qua Non • Ilość stron: 352 • Rok wydania: 2020

najszczególniej przekrojowa i kompletna książka o aktywności fizycznej, jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Poznaj historie mistrzów i dowiedz się wszystkiego o budowaniu mięśni, poprawie techniki i zdrowej diecie.

Redukcja tkanki tłuszczowej o 10% przy pomocy czekolady i sekretów Majów brzmi jak tani chwyt reklamowy. Jeżeli jednak metodę tę stosuje przełamujący wszelkie bariery ludzkiego organizmu poszukiwacz przygód, to...

coś musi w tym być, prawda$528 Silniejszy każdego dnia to biblia entuzjastów sportu opracowana dla każdego, kto chce przejąć kontrolę nad swoją formą. Wyszukasz w niej zapis przygotowań Rossa Edgleya do bicia rekordów pod okiem najwybitniejszych sportowców z całego świata i pracy nad odblokowaniem nadludzkiego potencjału ciała.

To pierwsza pozycja obejmująca tak wielki zakres tematów, skierowana równocześnie do amatorów aktywności fizycznej, poszukujących przezroczystych wskazówek i uzupełniającej motywacji, jak i do doświadczonych sportowców, ceniących rzetelne, merytoryczne porady oparte na badaniach naukowych, a także świeże spojrzenie na kwestie treningu i diety.,,Ross Edgley niczego nie robi połowicznie.

Gdy postanowił, iż przebiegnie maraton, dokonał tego, ciągnąc samochód. Pewnego razu zaś ukończył triatlon przywiązany do 45-kilogramowego pnia drzewa. Silniejszy każdego dnia jest równie śmiałą książką, czerpiącą z dziesięciu lat doświadczeń autora w przemyśle atletycznym.

Jest to kompleksowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zrzucić kilogramy, budować mięśnie i osiągać nawet najbardziej ambitne cele fitnessowe. Treningi nie uwzględniają ćwiczeń z pniem drzewa" -,,GQ Australia".,,Silniejszy każdego dnia koncentruje się na podstawowych ruchach treningowych, demonstrując, iż można je wykonywać nie tylko na siłowni czy w zaciszu salonu.

Przyroda może stać się twoją siłownią - kamienie posłużyć za ciężarki, a pnie drzew bądź ławki za stepper.,,Piękno podstawowych ruchów leży w tym, że można je wykonać wszędzie i bez sprzętu treningowego" - Peta Bee,,,The Times".,,Niemożliwe nie istnieje!

Silniejszy każdego dnia to ogromna dawka motywacji i merytorycznych porad, które pomogą wam poprawić wyniki" - Piotr Hercog.,,Autor zabiera czytelnika w niebanalną, całkowitą przygód, wysiłku i humoru podróż po świecie.

Jej celem jest znalezienie drogi do stania się wszechstronnie produktywnym i zdrowym człowiekiem" - Bartłomiej Falkowski / Bartek Trenuje. Ross Edgley jest sportowcem i poszukiwaczem przygód. Dziesięć lat kariery Rossa obejmuje wszelakie sporty, fitness i metody odżywiania.

Na całym świecie ustanawia rekordy świata. Otrzymał tytuł Najwięcej Podróżującego Eksperta Fitness na Świecie (GQ, 2016 rok). W 2016 roku Askmen.com umieściło go na liście 50 Najsprawniejszych Fizycznie panów na Świecie.

A to wszystko po tym, gdy: o Przebiegł maraton, ciągnąc za sobą ważący 1,4 tony samochód. Wydarzenie to zostało nazwane poprzez media Maratonem Największej Siły na Świecie. O Wspiął się po linie na wysokość 8848 metrów, co odpowiada wysokości Everestu (Najdłuższe na Świecie Wejście po Linie).

o W miesiąc przebiegł 1600 kilometrów (1000 mil) z plecakiem ważącym 50 kilogramów. O Ukończył triathlon na dystansie olimpijskim, niosąc ważącą 45 kilogramów kłodę. O Na bieżni ustawionej w swej kuchni w ciągu 31 dni przebiegł 31 maratonów, wypróbowując przeróżne przepisy kulinarne.

o Przepłynął ponad 100 kilometrów przez Morze Karaibskie, ciągnąc za sobą 45-kilogramową kłodę. O Pływał bez przerwy przez 48 godzin w Centrum Treningowym Commando dla Royal Marines. O Wraz z Menshealth.com jest pomysłodawcą najczęściej ściąganej w 2017 roku aplikacji treningowej (Primal 9), współzałożycielem najmocniej innowacyjnej firmy zajmującej się produktami dietetycznymi (The Protein Works) i dumnym absolwentem Uniwersytetu Loughborough - cieszącej się międzynarodowym uznaniem Szkoły Sportu i Nauki o Ćwiczeniach Fizycznych.

Ross ma,,awersję do przeciętności" i przez swoją pracę chce pokazać milionom ludzi, że ciało ludzkie ma o sporo obszerniejszą moc, niejednokrotnie się nam wmawia.