Osmpower Dwupak: jak zarobić (duże) pieniądze - felix dennis

od 98,00 PLN

ISBN: 9788395184482

88 kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces

"Jak zarobić (obszerne) pieniądze" - Nie jest to kolejny poradnik w stylu "jak zarobić milion w 3 dni",funkcjonalna, potężna wiedza i doświadczenia jednego z najbogatszych ludzi w obfitej Brytanii skondensowana w 88 lekcjach.

Ty leniwy biedaku!

W swej głupocie i dumie wierzysz, że do bogactwa prowadzi „droga na skróty". Nieświadomy swego nieróbstwa, szukasz „magicznej kuli", żeby zgładzić wampiry biedy,
które co noc wysysają z ciebie krew. Jesteś głupi.(...) Widziałem cię w zróżnicowanych wcieleniach, w wielu miejscach. I wreszcie spotykam cię tutaj, w tej księgarni, gdy przerzucasz błyskawicznie strony, szukając kolejnego „skrótu" w nadziei, że uda ci się wydobyć sedno tej książki bez wydawania na nią pieniędzy. Ty żałosny robaku. Niczego się nie nauczysz i nigdy nie będziesz bogaty.

Tak bezpośrednio i potężnie Felix Dennis zwraca się do czytelników w jednym z rozdziałów. Autor bezpardonowo pisze o tym, jakie błędy popełniają ludzie chcący się wzbogacić, jak sabotują swoje próby zyskania pieniędzy i w jakie pułapki wpadają.

Dajekonkretne lekcje. Czasem są one niezwykle niedługie i mogą nie być przyjemne czy modne, lecz Felix Denis, który sam od zera wypracował swoją fortunę, wie z praktyki, o czym pisze. Mimo tego, iż książka ta została po raz pierwszy wydana niemało lat temu, wszystkie 88 rad autora jest nadal aktualne.

Dlaczego powinieneś przeczytać tę książkę?
  • Ta książka jest ukłonem w stronę tych,którzy chcą się bogacić i dorobić się dużych majątków, ale nie mają czasu ani ochoty, by czytać stronę po stronie kolejnych poradników o tym, jak to zrobić.
  • Jest napisana poprzez człowieka, który doszedł do wszystkiego, inicjując od zera i na swych własnych doświadczeniach opracował praktyczne sposoby na zdobywanie obfitej fortuny.
  • W książce „Jak zarobić (obfite) pieniądze" autor zawarł opis 88 kroków jak stać się bogatym i osiągnąć sukces.

Dlaczego dwupak?
Bo ta książka jest zbyt dobra, abyś kupił tylko jeden egzemplarz.

Jeden jest dla Ciebie, a drugi od razu sprezentuj komuś,
na kim zależy Ci,także zarobił pokaźne pieniądze. W przyszłości i on i Ty nam za to podziękujecie!Marcin Osman o książce "Jak zarobić (znaczne) pieniądze"

Co mówią o książce inni:


możliwe iż to najlepsza książka w temacie zarabiania pieniędzy, jaką kiedykolwiek wydano. Napisana przez praktyka, który całe swoje życie poświęcił rozwijaniu biznesowego imperium, co nie przeszkodziło mu być bardzo barwną, cieszącą się życiem osobą. Polecam każdemu dla kogo, jak mawia sam Felix, „biznes to nad wyraz niepoważna gra, o wyjątkowo poważnych zasadach".

Lech Kaniuk, współtwórca pizzaportal.pl oraz itaxi, autor książki "Siła Pędu"


Ta książka z pewnością zalicza się do tych, które wywarły na mnie największy wpływ jako przedsiębiorcy. Kiedy po wielu latach od założenia mojej marki przeczytałem ją ponownie, zdałem sobie sprawę, jak mnóstwo nauczyłem się od Felixa Dennisa. Gdybym miał polecić jedną książkę przyszłym przedsiębiorcom, byłaby to właśnie ta książka.

Robert Gryn, najmłodszy polski milioner, twórca codewise


Chcesz poczytać książkę faceta, ktory od zera zarobił prawie 800 mln dolarow? Chcesz przeczytać książkę faceta, ktorego stać było na pisanie samej prawdy? I najważniejsze: również chcesz mieć ZA DUŻO PIENIĘDZY? Jeśli odpowiedź brzmi 3 razy TAK, kup od razu dwa egzemplarze. Jeden zapełnij zakreśleniami, notatkami i wykrzyknikami, a drugi potraktuj jak świętego Graala, bo Felix Dennis napisał biblię bogacenia się.

Rafał Mazur, zenjaskiniowca.pl


Felix Dennis to mistrz ponad mistrze! Jego bezcenne, bo użyteczne lekcje każdego dnia pomagają mi... Zarabiać coraz to pokaźniejsze pieniądze! W tej książce zachwyciło mnie to, jak niezwykle skondensowane i konkretne lekcje zawarł Felix w swych rozważaniach na temat budowania bogactwa. Zero zbędnych wypełniaczy tekstu, sam konkret, tak jak lubię najszczególniej.

Marcin Osman, marcinosman.pl