Łóżeczko turystyczne Froggy 3 w 1

od 219,00 PLN

KOLOR BRĄZOWY

Łóżeczko turystyczne Froggy CPL02 w szczegółach

Z Nie znaleziono produktów. Decydujesz się na konwencjonalny model, który ma standardową powierzchnię do leżenia 120 x 60 centymetrów i jest odpowiedni dla maksymalnej wagi 15 kilogramów. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: szarym, brązowym i beżowym. Szczególnie postępowy wygląd nadaje górna krawędź w kontrastowym kolorze. Ale wyposażenie i funkcje łóżeczka turystycznego nie pozostawiają nic do życzenia, dlatego chcielibyśmy przyjrzeć się mu bliżej.
atrybuty i funkcje łóżeczka turystycznego Froggy

Łóżeczko turystyczne Froggy oferuje kilka zalet, które przemawiają za zakupem:

nieskomplikowany montaż i demontaż
Bogate wyposażenie
Wejście boczne
Pokrowce nadające się do prania
Dwa kółka z możliwością hamowania
niedościgniony stosunek jakości do ceny

w przypadku łóżeczka turystycznego większość rodziców przywiązuje dużą wagę do tego, aby montaż był prędki jak demontaż. Łóżeczko turystyczne Froggy spełnia te kryteria śpiewająco. Po kilku sekundach łóżko stoi i proponuje Twojej niepokaźnej myszce miejsce do spania na słodkie sny. Złożenie go jest także szybkie i nietrudne.

Akcesoria do tego modelu są istotnie bardziej rozbudowane w przypadku wielu innych łóżeczek turystycznych. Oprócz ramy łóżka uzyskujesz dodatkowo pałąk do zabawy z zabawkami, zasłonkę do łóżeczka turystycznego na drugi poziom do spania, przewijak dla noworodków, cienki materacyk i torbę do przenoszenia. Boczne wejście jest również ergonomiczne, dzięki temu Twoje maleństwo może samodzielnie wyjść z łóżka albo położyć się do łóżka. Można ją otwierać i zamykać za pomocą zamka błyskawicznego.

Dużą zaletą jest łatwość czyszczenia łóżeczka turystycznego. Wszystkie pokrowce można zdejmować i prać w pralce w temperaturze 30 poziomów Celsjusza. Gwarantuje to higieniczną i czystą obsługę.

Na koniec przekonujące są dwa kółka z hamulcem w łóżeczku podróżnym Froggy. Pozwalają prosto przesuwać łóżeczko po pokoju, gdy jest ustawione i być może śpi w nim Twoje maleństwo. Mnóstwo innych łóżek nie ma tych kółek, więc jeśli nie chcesz ich za każdym razem składać, będziesz musiał nosić je niezręcznie w dwie osoby.

Inne interesujące modele wyszukasz w zakładce „łóżeczko turystyczne na kółkach”.

Podsumowując, ten model proponuje naprawdę spory zakres funkcji za rozsądną cenę, dlatego stosunek ceny do efektywności jest naszym zdaniem praktycznie nie do pobicia.
Co żeby się przydało...

Podsumowując, nie znaleźliśmy żadnych produktów w sklepie. Tylko jeden punkt krytyczny, a mianowicie to, iż dostarczony materac jest zbyt cienki. Pożądany byłby tutaj grubszy model. By Twoje maleństwo miało naprawdę komfortowe miejsce do spania podczas podróży, zalecamy zakup oddzielnego i wygodniejszego materaca do łóżeczka turystycznego. Znacząco rozszerza komfort snu, a tym samym zagwarantuje zdrowy, spokojny sen.
kup tanio łóżeczko turystyczne Froggy

Podjąłeś decyzję i wybrałeś łóżeczko turystyczne Froggy CPL02? Następnie po prostu kliknij w poniższy link, który przeniesie Cię bezpośrednio do sklepu Amazon, gdzie możesz kupić łóżko w rozsądnej cenie.

Nie znaleziono produktów.
detale artykułu

Łóżeczko turystyczne Froggy charakteryzuje się następującymi cechami:

wymiary złożonego łóżka: 121 x 68 x 87 centymetrów (dł. X szer. X wys.)
wymiary złożonego łóżka: 126 x 28 x 28 centymetrów (długość x szerokość x wysokość)
Waga: 12 kilogramów

W tym modelu Twoje maleństwo ma powierzchnię do leżenia 120 x 60 centymetrów, co wystarcza nawet do wieku malucha. Dzięki wadze zaledwie 12 kilogramów może być łatwo przenoszony i transportowany przez jedną osobę.
Zakres dostawy

Jak wspomniano na wstępie, łóżeczko turystyczne Froggy ma bardzo różnorodny zakres dostawy w kontraście do wielu innych modeli. Oprócz samego łóżka, przy zakupie dostajesz ponadto następujące akcesoria:

Torba transportowa - nadzwyczajna do transportu złożonego łóżka
Przystawka do łóżeczka turystycznego - dzięki temu możesz stworzyć podwyższoną pozycję do spania dla swojego maleństwa
Łuk do zabawy z zabawkami - doskonały dla dzieci, które posiadają problemy z zasypianiem
Podkładka do przewijania - stosowna do przewijania niemowląt

Tylko cienki materac w zestawie nie ma sensu i chcielibyśmy, by w cenie był wliczony model stabilniejszy i komfortowojszy.