Mikrofon studyjny / pojemnościowy USB BlitzWolf BW-CM2, statyw, filtr pop

od 0,00 PLN

Plug & Play

Mikrofon ma pot informacji USB 2.0, który można prosto podłączyć do komputera i systemu operacyjnego Linux. Nie wymaga dodatkowego oprogramowania, sterownika, ani zewnętrznej karty dźwiękowej.


Szybka i prosta instalacja

Mikrofon jest przystępny w instalacji. Najpierw przymocuj klamrę do brzegu powierzchni, na przykład, blatu. Następnie, włóż podstawę regulowanego uchwytu mikrofonu do klamry i dokręć śrubę. Przykręć mocowanie amortyzatora do końcówki statywu mikrofonowego. Włóż mikrofon do zacisku, a potem przymocuj membranę do uchwytu.


solidna konstrukcja

umocniony przewód USB redukuje zakłócenia, dzięki temu Twój głos lepiej brzmi w trakcie nagrań. Przetwornik zapewnia wyostrzenie tonów basowych i wysokiej jakości dźwięk. W zestawie znajduje się również filtr i membrana, dzięki którym rejestrowany dźwięk jest przejrzyście czysty. Mocowanie amortyzujące zrównoważenie utrzymuje mikrofon, dzięki czemu możesz posiadać pewność, że mikrofon nie ulegnie uszkodzeniu. Mikrofon nadzwyczajnie spełni oczekiwania podczas nagrywania podcastów i wideo rozmów. Możesz go dodatkowo zastosować nagrywając filmy wideo na YouTube.


Specyfikacja


Zawartość zestawu