TRACER STUDIO PRO MIKROFON pojemnośCIOWY BOGATY, PEŁEN komplet DLA YOUTUBERA kompletny pakiet - mikrofon wraz z akcesoriami - wszystko czego Ci potrzeba do rozpoczęcia przygody z nagrywaniem. Mocna jakość wykonania części zestawu - metalowe ramie, metalowa pokrywa mikrofonu, genialny dla youtuberów i streamerów - zmontuj do blatu biurka i rozpocznij nadawanie, mikrofon objętościowy o charakterystyce kardioidalnej - zbiera najczęściej z przodu, ogranicza dźwięki tła, przewód XLR - minijack w komplecie - bezproblemowo podłączysz do komputera, złącze XLR w mikrofonie daje kompatybilność z mikserami czy wzmacniaczem, Pop filtr na długiej, giętkiej szyjce - broni mikrofon i jednocześnie redukuje efekt podmuchu powietrza, Gąbka na mikrofon - działa podobnie jak popfiltr i wzmacnia jego efekt, długie i stabilne ramię - sprężynowy statyw biurkowy pozwoli bezproblemowo scalić wysokość i kąt ułożenia mikrofonu, kosz antywibracyjny - niweluje drgania pochodzące z biurka i tym samym udoskonala jakość nagrań, pakiet zapakowany jest w jedno estetyczne pudełko - rewelacyjny zestaw na podarunek, Wykorzystaj możliwości mistrzowskiego zestawu z mikrofonem pojemnościowym TRACER Studio Pro o charakterystyce kardioidalnej.

Mikrofon objętościowy z dużą membraną o charakterystyce kardioidalnej wyjątkowo dobrze spełni oczekiwania przy tworzeniu nagrań na YouTube, Podcastów, rozmów Skype a także nagrań radiowych, konferencji, nagrań muzycznych, chat-ów i komunikacji w grach online.

Działa bez dopełniającego zasilania i sterowników. Jeśli jesteś doświadczonym profesjonalistą pracującym z dźwiękiem, to na dodatek wynajdziesz w tym zestawie coś dla siebie. W pakiecie marka zapewnił wszystkie niezbędne rzeczy, które Ci potrzeba do nagrywania audio.

Oprócz mistrzowskiego mikrofonu wynajdziesz: Popfiltr - jest jednym z niezbędników każdego twórcy, niezależnie od tego czy nagrywasz vloga, podcast czy wykorzystujesz mikrofon do śpiewu. To niewielkie akcesorium sprawi, iż Twoje nagrania zabrzmią po prostu lepiej.

Zniwelujesz syczenie przy literze "S" czy głoskach takich jak "SZ", "CZ", a także eksplozje powietrza podczas wymawnia liter "P", "B". Dźwięki będą czystsze i milsze dla ucha.

ramię biurkowe, statyw - Bezpiecznie i zrównoważenie bez huśtania się. Budowa stalowa z podwójnym ramieniem. Maksymalna obciążalność 2,5 kg, długość ramion 40 cm. Wyekwipowany w gwint 6,25 mm (5/8").

Dzięki niemu zyskasz nie tylko więcej miejsca na biurku,na ogół ograniczysz drgania mikrofonu. Bezpośrednio zyska na tym jakość Twoich nagrań - niezależnie od tego czy nagrywasz muzykę z instrumentów, śpiewasz, stwarzasz podcasty czy streamujesz albo vlogujesz - taki komplet pozwoli Ci na optymalne ustawienie mikrofonu, co przełoży się na komfort i ergonomię Twojej pracy.

kosz antywibracyjny - został przypasowany do potrzeb studia nagraniowego. To n...