Tytan sport Zestaw 128kg / ławka hiton polska 5078 + gryfy + obciążenia

od 0,00 PLN

zestaw 128kg to wyśmienita kompozycja sprzętu siłowego do Twojej domowej siłowni, dedykowana dla początkujących, a także progresywnych użytkowników.

W skład zestawu wchodzi ławka Tytan Sport 5078 oraz gryfy i obciążenia.

Tytan Sport 5078 to szczególnie potężna ławka kulturystyczna idealna do domowej siłowni. Jednostajna budowa ławki umożliwia użytkowanie osobom o wadze choćby do 120 kg.

Ławka wyekwipowana została w ramiona do rozpiętek (tzw. Motyle), wyciąg górny, przyrząd do ćwiczeń nóg, modlitewnik i uchwyt do ćwiczeń na modlitewniku.

duża gama funkcji ławki pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie dłoni, klatki piersiowej, brzucha a także nóg.

Możliwość regulowania takich elementów jak modlitewnik, stojaki pod sztangę, uchwyty do rozpiętek oraz przyrząd do ćwiczeń nóg pozwala na komfortowe wykonywanie ćwiczń„ jednocześnie wysokim jak i niskim użytkownikom. Dodatkowo regulacja oparcia (z kątem ujemnym), a także siedziska zwiększa gamę ćwiczeń.

Dużą zaletą ławki jest możliwość złożenia jej do pionu po zakończonym treningu, dzięki temu nie będziesz potrzebował dużo miejsca na jej przechowywanie.

Możesz także zapomnieć o potykaniu się o pozostawione na podłodze nieużywane obciążenia, gdyż ławka została zaopatrzona w specjalne trzpienie od ich odkładania.

Niezależne stojaki dają nam swobodę wykonywania ćwiczeń, a także dają możliwość wykonywania ćwiczeń bez wykorzystania ławki takich jak np. Przysiady ze sztangą.

Ćwiczenia na ławce od lat są niezwykle modne wśród panów, lecz także wśród kobiet ceniących sobie możliwość skutecznego ćwiczenia nóg oraz brzucha.

firmy Tytan Sport poza potężną konstrukcją w dodatku zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając stojaki w blokady na gryf oraz trzpienie w blokady sprężynowe na talerze.

Gryf został wytworzony są z hartowanej stali (pełny we wnętrzu) z ryflowaną częścią chwytną zapewniającą pewny chwyt i gwintowaną częścią na obciążenia.

W zestawie z gryfem są także stalowe zaciski śrubowe z dodatkowym gumowym pierścieniem uniemożliwiającym odkręcaniu.

równocześnie gryf jak i zaciski zostały zabezpieczone warstwą niklu.

Gryf gięty (zwany także łamanym) dzięki swojemu kształtowi nieprzeciętnie pasuje do wykonywania obfitej gamy ćwiczeń na różne partie mięśniowe takie jak np. Bicepsy, tricepsy.

Gryf prosty ma duże użycie w treningach siłowych. Nie tylko możesz go używać do wyciskania na ławce, lecz także znakomicie stanie na wysokości zadania np. Do martwych ciągów, a także przysiadów.

Gryfy niedługie (tzw. Gryfiki) dedykowane są do tworzenia hantli przez dokładanie na nie obciążeń wg. Własnych potrzeb.


Obciążenia Hiton Polska świetnie nadają się do ćwiczeń siłowych ze sztangą lub hantlami, lecz także nieprzeciętnie możemy je użyć do ćwiczeń bez gryfow np. Trening crossfit-owy.

Talerze wyprodukowane zostały z wytrzymałego tworzywa, dzięki temu jest cichy w używaniu oraz nie uszkodzi posadzki w domu lub siłowni.

komplet 128 kg z ławką Tytan Sport 5078, obciążenia bitumiczne
Zawartoć zestawu:

  • Ławka 5078
Gryfy:
  • Gryf prosty 200 cm
  • Gryf lekko albo potężnie gięty
  • 2 x Gryfik 35 cm
Obciążenia:
  • 4 x obciążenie 10 kg
  • 8 x obciążenie 5 kg
  • 8 x obciążenie 2,5 kg
  • 8 x obciążenie 1,25 kg

    *Po zalicytowaniu proszę wybrać gryf gięty, w przeciwnym razie zostawnie on wysłany losowo.