Radosław Kotarski - Mężczyzna, który uderzy dziecko i inne opowiadania

od 49,99 PLN

ISBN: 9788367500067

Codziennie mijasz ludzi, którzy w historii Twojego życia są niewielkim mignięciem, spieszącym się do swych spraw. Jesz obok nich obiad w tej samej restauracji, zaledwie dwa stoliki dalej. Siedzisz z nimi w jednym samolocie.

Przytrzymujesz im drzwi, wchodząc do budynku. Widzisz ich wieczorem jako zapalone światło w jakimś mieszkaniu. Tacy ludzie to najwyżej statyści w Twoim filmie, w którym to Ty grasz główną rolę. Ale ci statyści, lecz są ledwie mignięciami, prowadzą równie złożone życie jak Ty.

posiadają swoje pragnienia, dziwactwa, problemy, triumfy, ambicje i zmartwienia. Są pierwszoplanowymi bohaterami własnego życia. To właśnie im poświęcone są opowiadania, które napisał Radosław Kotarski. To debiut fabularny autora bestsellerowych: „Włam się do mózgu", „Inaczej’ oraz „Nic bardziej mylnego".

W zbiorze 15. Opowiadań Radek prezentuje, co stałoby się, gdybyśmy przyjrzeli się bliżej tym ludziom i poznali ich historię. Może zatrzymanie się przy nich i popatrzenie z ich perspektywy nauczy nas czegoś o naszym życiu?