Prezentacja 3D: Bezproblemowe nagrywanie w jakości Full HD Wysokiej jakości detektor optyczny SonyKamera MiVue C540 ma jeden sensor optyczny Sony i obiektyw szerokokątny 130° stopni, by nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości 1080p full HD z szybkością 30 klatek na sekundę.

To pozwala zarejestrować tablice rejestracyjne, znaki drogowe czy inne szczegóły na drodze, aby później wykorzystać nagrania do potwierdzenia swojej wersji wydarzeń. Stosowanie sensorów Sony i niskiej przysłony że rejestrowany po zmroku obraz jest nieprzeciętnej jakości.Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-SensorCzujnik wstrząsów wykrywa nagłe zmiany ruchu czy kolizje, a także samoczynnie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i chronione przed nadpisaniem.Nagrywaj cały czas w trybie postojowymDzięki najnowocześniejszej technice urządzenia linii MiVue C540 aktywują się samoczynnie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu.

dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu.niewielki i stylowyNasza kamerka jest nieznaczna, smukła i mocno skonstruowana. Jej znikome rozmiary nie zabierają widoczności przez przednią szybę, a brak błyszczących komponentów że można ją spokojnie zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi.Prosta obsługa samoczynne uruchamianie kamery i nagrywaniaModel MiVue C540 został skonstruowany z myślą o prostocie.

wystarczy wsunąć kartę SD i podłączyć kamerę do zasilania w samochodzie, żeby rozpocząć nagrywanie razem z uruchomieniem silnika.Funkcje ekran 2,0" wyjątkowa łatwość użycia i intuicyjna obsługa Wysokiej jakości sensor optyczny Sony dla osiągalnie najlepszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań znaczny kąt widzenia 130° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu.

Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej Wartość EV dostosowywana w 7 ustawieniach niezależna regulacja umożliwia ręczne dobranie poziomu jasności 3- Osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/lub wstrząsu np.

uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu Uchwyt obrotowy możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo Zastosuj tryb foto wideo rejestrator może zostać użyty gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy.

Jeśli potrzebujesz nagle wykonać zdjęcie które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue ma taką funkcję Karta MicroSD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB obszerności Współpraca z kamerką tylną kamera tylna dostępna opcjonalnie Mio MiVue Manager udostępniaj swoje nagrania dzięki aplikacji komputerowej MiVue Manager (Windows/MAC) Matryca: F 1.8Funkcje specjalne: 3-Osiowy G-sensorZasilanie: 240mAhAkcesoria w komplecie: Mio MiVue C540 Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący Instrukcja obsługi (QSG) rozmiary: 62.2 x 51 x 36.9 mmPozostałe atrybuty:...