najlepsza jakość obrazu czujnik STARVIS CMOS klasy premium
Rejestrator MiVue J85 jest wyekwipowany w wysokiej jakości matrycę STARVIS CMOS, która zapewnia świetny kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma zasadnicze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy też przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

wspaniała łączność wbudowany moduł WiFi

Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli posiadać pewność, iż oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J85 jest zawsze aktualne, a prędkość transferu informacji maksymalna.

Bezpieczeństwo przeważnie kamera ostrzega przed zagrożeniami

Rejestrator MiVue J85 został wyekwipowany w informacje o fotoradarach, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie i jak szybko możesz jechać. Baza aktualizowana jest darmowo i dożywotnio poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J85 ma funkcję głosowego ostrzegania o przekroczeniu prędkości, więc zawsze się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

zaimplementowany moduł GPS rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz

W każdym nagraniu są rejestrowane ważne dane takie jak lokalizacja GPS i prędkość. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów przystępnych aktualnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się we wnętrzu urządzenia. Żeby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy szybkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

Bez cienia wątpliwości rozdzielczość 2,5K QHD 1600p

Kamerka nagrywa materiał w dzień i w nocy. Wielki kąt widzenia kamery 150° i jasność obiektywu F1,8 pozwoli zarejestrować każdy szczegół na drodze. Twoja podróż nagrywana jest w jakości 2,5K QHD 1600p, dzięki temu zostanie zapisany każdy detal i każda sekunda.

Nie przeszkadza w prowadzeniu
Specjalna konstrukcja rejestratora MiVue J85 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak żeby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

tworzona dla Twojego bezpieczeństwa innowacyjne systemy wspomagania kierowcy
Dzięki innowacyjnym i wbudowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera ma systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy, a także Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki zaawansowanym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J85 przechodzi w tryb parkingowy automatycznie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu albo dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki temu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność że ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-sensor
Nagła zmiana w ruchu albo nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek: gdy zastosowany, trzyosiowy sensor wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje samoczynnie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) Twoje dane są bezpieczne.

Widzisz wszystko dookoła współpraca z kamerką tylną
Stwórz swój własny zestaw: videorejestrator MiVue J85 jest kompatybilny z kamerką tylną MiVue A30. Takie połączenie zapewnia, że Twoja podróż zostanie zapisana pod każdym kątem. Po podłączeniu MiVue A30 na karcie pamięci automatycznie zapisywane są filmy z kamery przedniej i tylnej.

Funkcje:

 • zarys który nie zwraca uwagi osób postronnych specjalna konstrukcja sprawiająca iż kamera staje się prawie niewidoczna w aucie
 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS gwarantuje szczegółowe nagrania, idealny kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technice H.264 pliki mają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
 • zastosowane WIFI nietrudne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej albo udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • szeroki kąt widzenia 150° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki innowacyjnej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • zastosowany moduł GPS samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
 • progresywne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu), a także Stop&Go ( że pojazd przed nami ruszył)
 • 3- osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu, a także/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia szybkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności
 • Kamera tylna (MiVue A30) dostępna opcjonalnie
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu informacji
 • Komunikaty głosowe kamera sygnalizuje głosowo o wszystkiego typu ostrzeżeniach, żeby kierowca nie odrywał wzroku od drogi
 • Udostępnianie oraz transmisja video na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się iż lokalne prawo zezwala na takie działania. ** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia. *** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.
 • nieprzeciętna jakość nagrań oraz światowej klasy rozwiązania technologiczne

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue J85
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)


EAN: 5420027527871
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N6060002
Rozdzielczość: 2560 x 1600
Kąt widzenia: 150 °
Mikrofon: zaimplementowany
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: Komunikaty głosowe Ostrzeżenie przed fotoradarami System opuszczenia pasa ruchu (LDWS) System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS) Przypomnienie o włączeniu świateł Alert zmęczenia kierowcy(FA) Tryb parkingowy samoczynne uruchomienie Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia szybkości
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Zasilanie: Bateria 240 mAh
Akcesoria w komplecie: Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka) Ładowarka samochodowa Podręcznik użytkowania
Kolor: Czarny
Waga: 79 g
wymiary: 39 x 100 x 34 mm
Ważne: Zalecane jest stosowanie kart na kościach typu MLC(np. Goodram MLC U3) lub kart Samsung z kolekcji Endurance. Są to umocnione karty, dostosowane do współpracy w warunkach ciągłego nagrywania w tego typu kamerach, a także telewizji przemysłowej.