Navitel R600

od 249,00 PLN

oszczędzasz do 38%
Przekątna ekranu: 2.0 " • Nośnik: karta microSD • Funkcje: detektor ruchu • Złącza: mini USB • Kąt widzenia: 170 ° • Rozdzielczość: 1920 x 1080

Navitel R600 - rejestrator drogowy Navitel R600 to kamera wyekwipowana w procesor NT96650 który jest także stosowany w kamerach istotnie droższych - kamera rejestruje obraz w wyśmienitej jakości jednocześnie w ciągu dnia jak i w nocy, obraz jest szczegółowy i skrupulatny.

Dzięki drobnym rozmiarom prosto zamontować go w sposób utrudniający dostrzeżenie z zewnątrz, przyklejany do szyby uchwyt na dwustronną taśmę 3M pozwoli na pewne zamontowanie na szybie pojazdu. Uchwyt ma sprytny system wypinania kamery - kamerę można wypiąć samą albo z baterią zintegrowaną z uchwytem w zależności od potrzeb.

kabel ładowania wpinany jest w dwójnasób - w kamerę albo w uchwyt. Wpięcie w uchwyt przystępne wypięcie kamery bez baterii z samochodu bez konieczności szarpania się z kablami. Kilka powodów dlaczego warto mieć video rejestrator niepodważalny dowód w w razie wypadku czy stłuczki ustalenie sprawcy, a także brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych poprzez innych kierowców i możliwość nagrania niespodzianych zdarzeń Navitel R600 to nowy towar na rynku, dzięki zastosowaniu procesora NT96650 zapewnia wspaniałą jakość rejestrowanego obrazu, jest konkurencją dla kamer w przedziale do 400zł ale dzięki niższej cenie i tym samym "składnikom" dostajemy artykuł niedościgniony.

Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i stylowe wykończenia. Niepokaźna i bezusterkowa, intuicyjna obsługa. Specyfikacja Navitel r600: czujka optyczny SONY wyświetlacz 2" w technice IPS o rozdzielczości 900x240 Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/ 30fps Szerokokątny obiektyw 170 Dzięki zaimplementowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

ekran 2 " w technologii IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli – proponuje łatwość i prędkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najkorzystniejszej technice kompresji obrazu H.264 zagwarantuje najlepsze parametry nagrania i odtwarzania przy nieznacznym rozmiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny (170) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Innowacyjny tryb parkingowy - urządzenie wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki postępowemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest wyjątkowo dobrą jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do objętości 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom -pozwala na idealne zbliżenia w każdej sytuacji. Urządzenie nad wyraz czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie samoczynnie uruchamia się i początkuje nagrywanie (pod warunkiem, iż zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

zaawansowany sensor przeciążeń (G-czujka). Zastosowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie fotografii z wypadków albo innych zdarzeń na drodze W zestawie występuje użyteczny uchwyt, który gwarantuje maksymalną przyczepność, nawet w trakcie wykonywania gwałtownych i niespodziewanych manewrów FILM Z KAMERY NAVITEL R600