Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat)

od 2690,00 PLN

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 3-7 lat SAFARI Vermeiren
Rehabilitacyjny rowerek trójkołowy. Kolorystyka, a także ozdoby powodują, że rowerek jest asygnowany dla chłopców. Genialne narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z MPD. Rower jest ponadto wyśmienity dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Ruch stymulująco wpływa na utrzymanie układu kostno mięśniowego w korzystnej kondycji. Udoskonala krążenie, oddychanie, ogólnie wzmacnia organizm. Rowery motywują do działania nad wyraz dzieci. Dzięki rowerowi dzieci łatwiej integrują się z rówieśnikami.
Jeżeli chcesz widzieć na twarzy swojego dziecka uśmiech i radość, starczy, iż posadzisz go na rowerze. Dzieci uwielbiają jeździć na rowerze. Radość rodzica jest podwójna kiedy przy tej okazji dziecko się rehabilituje.
Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę, a także ustabilizowanie w taki sposób by nie spadło z rowera.
W standardzie rower jest dostarczany z systemem ostrego koła. By jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wyszczególnione ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacji jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma być wyekwipowany w inny rodzaj napędu, na przykład wolne koło albo torpedo należy to zaznaczyć przy zamówieniu.
by dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi, od ziemi do pachwiny. Model SAFARI jest dla dziecka o długości nogi 30cm-46cm.