Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy standard w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najbardziej innowacyjną technikę osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc całkowicie zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia zaczyna działać eliminujący hałas procesor QN1e HD. Usuwa on pokaźnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
nieznaczny, efektywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek zapewnia bogaty, czysty dźwięk.

nieszablonowy dźwięk z niewiele znaczącymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio, a także cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z drobnymi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają stabilne, nieprzerwane połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

perfekcyjne do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.

znakomite wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu jednocześnie, gwarantując genialne wrażenia.

Zoptymalizowana budowa anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, aby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.

ergonomiczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu funkcjonalnie stykają się z trzema różnymi punktami w uchu, zapewniając potężne, komfortowe przypasowanie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia przeciwpoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wyślizgną się nieoczekiwanie.

choćby 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a użyteczny futerał do ładowania gwarantuje dopełniające 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie nawet 32 godziny odtwarzania.

prędkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da choćby 90 minut odtwarzania.

funkcjonalny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swoim miejscu. Przewód USB-C ekspresowo i prosto naładuje futerał, pozwalając słuchać muzyki poprzez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: prędkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej zniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie namierza, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dostosować ustawienia do swoich preferencji.

automatyczne wstrzymywanie i odtwarzanie
detektor zbliżeniowy w każdej wkładce namierza, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i trafnie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.

Czysty dźwięk podczas rozmów poprzez zestaw głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia rąk gwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej wkładki lub obu. Dzięki temu można je na przemian ładować albo wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 posiadają intuicyjne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, by zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, by przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz przypasować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dopełniające opcje, np. Asystenta Google.

innowacyjna klasyka
Zależało nam na wyszukanym, subtelnym stylu - od ascetycznych, gładkich słuchawek po elegancko doszlifowany futerał ładujący.

Wszystko, czego Ci potrzeba
W zestawie znajduje się przewód do ładowania USB-C, a także dwa rodzaje wkładek dousznych w różnych wymiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,za każdym razem aktualizować urządzenia do najnowszego przystępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3, a także powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, przystępnej darmowo w Google Play i Apple App Store.