najlepsza trutka na szczury i myszy. Pasta Ratimor saszetki na szczury z brodifakum.


- 5 razy mocniejsza aniżeli czerwona pasta

- Dzięki swojej obszerniejszej mocy jest w rezultacie tańsza w użyciu i pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na deratyzację.

- szczególnie prędki efekt: zabójcze działanie już po pojedynczym spożyciu dzięki wysokiej zawartości brodifakum.

- Nie powoduje podejrzliwości u gryzoni - za momentalnie działa!

- Saszetki RATIMOR dzięki swojej unikatowej soczystości i dokładnie dostosowanym aromatom najsilniej przyciągają gryzonie.


- Bardziej soczysta i "smaczniejsza" dla gryzoni niż inne trutki!

- najkorzystniejszy wybór dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!


- Dzięki niezwykle gorzkiej substancji Bitrex trutka jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęt domowe


Szybka w działaniu i sprawdzona trutka na gryzonie

Zabójczo efektywne działanie brodifacoum - najmocniejszego środka gryzoniobójczego. Już pojedyncze karmienie rodentycydem powoduje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok. Trutka na szczury Ratimor drugiej generacji jest istotnie silnym preparatem gryzoniobójczym, który pozwala zwalczyć gryzonie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu).

Jedno "karmienie" wystarcza do tego żeby trutka na szczury zaczęła działać. Zaleca się sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.


Porównaj moc czerwonej i niebieskiej pasty i sam podejmij decyzję


wydajna trutka na szczury gdy wszystkie inne zawodzą!

PASTA RATIMOR to najskuteczniejsza trutka na szczury, która najsilniej przyciąga gryzonie. Jest o 50% bardziej niebanalna w porównaniu ze zwykłą żywnością. To sprawia, iż sprawdza się najlepiej spomiędzy dostępnych na rynku preparatów gryzoniobójczych w przypadku wykorzystywania jej w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie przystępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. Gryzonie za każdym razem wybiorą RATIMOR.

Szczury i myszy nie przejdą obojętnie obok trutki Ratimor, nawet jeśli w pobliżu jest naturalna żywność!

Miękka przynęta na szczury Ratimor jest sprawna wobec wszelkich gryzoni. Jest to bardzo przydatne w sytuacjach, gdzie jest przystępna naturalna żywność gryzoni. Ze względu na dodatkowe tłuszcze i oleje, miękka przynęta Ratimor długo utrzymuje wilgoć i soczystość w każdych warunkach. Gryzonie ochoczo powracają do niej, w związku z czym, jest to efektywny sposób na gryzonie.Z Ratimor oszczędzasz!

Wybierz potężne trutki na szczury Ratimor posiadające pozytywne opinie profesjonalistów. Znasz powiedzenie "co tanie to drogie"? Nie płać dwa razy - wybierz coś co działa! Sprawdzona trutka na szczury z reguły ostatecznie jest tańsza w użytkowaniu - szczury jej nie omijają. Rodentycydy Ratimor są w tym względzie wiodącą marką na świecie. Sukces trutki Ratimor zawdzięczają doborowi najlepszych i produktywnych aromatów, które wabią gryzonie. Szczury i myszy wprost nie mogą się oprzeć rodentycydom Ratimor.


najkorzystniejsza trutka na szczury w saszetkach dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!

  • precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 10g)
  • Monitorowanie obecności gryzoni (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).
  • skrupulatne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.
  • dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.
  • Silna trutka na szczury pozwala na wysoką efektywność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.