Kunagone na koty 2-pak

od 13,49 PLN

Kunagone odstraszacz kotów to progresywny towar wytwarzany w oparciu o naturalne i intuicyjne zachowania zwierząt. Odstrasza i zniechęca koty przed niszczeniem ogródka i wchodzeniem na zabezpieczony teren.

W swoim składzie posiada mieszankę sierści psów przeróżnych ras, które na dodatek zostały zakonserwowane preparatami intensyfikującymi nieprzyjemny dla kotów zapach. Kunagone został wykonany w Polsce i opatentowany.

kupując w naszym sklepie masz pewność oryginalności artykułu. Jak działa Kunagone na koty? produkt Kunagone odstraszacz kotów został wykonany z mieszanki włosia rozmaitych ras psów - naturalnego wroga kotów.

Takie połączenie i dodatki podtrzymujące długofalowość i intensywność zapachu kreuje barierę dla kotów, poprzez którą nie będą one chciały przejść. Jak stosować Kunagone na koty? Woreczek z zawartością należy wyjąć z foliowego opakowania i umieścić w miejscu, które chcemy zabezpieczyć przed wizytami kotów.

artykuł działa nawet przez 3 miesiące. Skład i wielkość opakowania Kunagone odstraszacz kotów opiera swój skład na mieszance sierści psów różnych ras, pochodzących z wyselekcjonowanych salonów groomerskich.

Mieszanka ta została poddana obróbce cieplnej i dodane zostały substancje zapachowe podtrzymujące i intensyfikujące zapach. Opakowanie zawiera 2 szt. Woreczków. [product id="23063103,23063338,23063341,23063164"]