Stół industrialny rozkładany 140x240x90 - FIORD - Dąb, 0020115

od 1639,00 PLN


Stół industrialny rozkładany do jadalni

Urządzając wnętrze w swoim ulubionym stylu, możesz bawić się do woli i decydować, jak ustawisz swój nowy stół industrialny rozkładany do jadalni. Aranżacja to za każdym razem nieocenione wyzwanie i zabawa w nienagannym stylu.

Pragniesz jadalni nowoczesnej i komfortowej zarazem. Atrakcyjnej i godnej uwagi, dlatego stół industrialny rozkładany do jadalni, w pełni Cię zadowoli. Model ten perfekcyjnie wtopi się w tło a przy tym, będzie piękną ozdobą pomieszczenia. Najbardziej lubimy właśnie te stoły, które stanowią część całości i nadzwyczajnie z nią harmonizują.

Drewniany blat to symbol szlachetności, która została nieprzeciętnie zespolona z surowym klimatem industrialnym.

Stół industrialny rozkładany do jadalni

Aby wnętrza nie traciły blasku, proponujemy Ci stół industrialny rozkładany do jadalni w odcieniu szlachetnego dębu. Jasny blat, którego widoczne słoje obrazują naturalne piękno, został wsparty na dwóch nogach wykonanych z metalu proszkowanego na czarno. Postępowe i minimalistyczne stoły na dwóch nogach, to ponadczasowy rozmiar elegancji i dostojności, która przemawia do wielu naszych Klientów. Nasz stół to produkt polski. Cechuje go precyzja wykonania i wyśmienite wykończenie. Interesujące wykonanie stołu, doskonale wpasuje go do wnętrz industrialnych, jak i delikatnie loftowych. Nieprzeciętnie będzie także prezentował się w pomieszczeniach innowacyjnych. Ponadczasowy design czyni go modelem znakomitym i wielowymiarowym.

Stół industrialny rozkładany do jadalni

Nasz wyjątkowy produkt to mebel, który fantastycznie odda urok zarówno mniejszej, jak i obszerniejszej jadalni. Będziesz go mogła/mógł ustawić w salonie otwartym, jak i w większej kuchni. Jest to wyszukany produkt z funkcją rozkładania. Stół industrialny rozmiary 140x240x90 i jest możliwość wydłużenia blatu, co oczywiście będzie Ci konieczne w przypadku rodzinnej imprezy, czy świątecznego obiadu. Nie zwlekaj więc i zamów stół industrialny rozkładany do jadalni. Złączysz do niego wytworne modele krzeseł i w kilka chwil od zamówienia, będziesz mogła/mógł radować się gustownym modelem industrialnego stołu z rozkładanym blatem w niskiej cenie. Przejrzyj nasze promocje i ciesz się ładnie urządzonym wnętrzem z emwo.