OPIS PRODUCENTA Łączność 5G Gotowość na transfer informacji najnowszej generacji* Awesome aparat zaawansowany system czterech obiektywów z aparatem głównym 64 MP (z optyczną stabilizacją obrazu) i inteligentnymi funkcjami Awesome bateria Długie godziny pracy dzięki baterii o obszerności 4500 mAh oraz wsparciu szybkiego ładowania 25 W** Awesome wyświetlacz doskonały obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o wysokim odświeżaniu 120 Hz Awesome pamięć Do Twojej dyspozycji aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu) Wodoodporność Smartfon jest zgodny z normą IP67, co czyni go bardziej wytrzymałym na wodę i kurz*** ***Galaxy A52s 5G ma stopień ochrony IP67.

Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się używania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W sytuacji zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków.

Bezpieczne wykorzystanie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu lub prysznica, może uszkodzić urządzenie. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.

** Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowanych baterii i wielu innych czynników. * Dotyczy działania w sieci 5G.

Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. ** Rzeczywiste prędkości sieci mogą się różnić w zależności od dostawcy usług sieciowych. 5G – NAJSZYBSZY PRZESYŁ informacji Samsung Galaxy A52s 5G jest gotowy na najszybszy kanon transferu danych*.

Pozwala bratać ze sobą urządzenia w sposób niezwykle szybki, umożliwiając streaming, granie i pobieranie plików 20 razy szybciej niżeli do tej pory**. Hiperszybkie pobieranie Sieć 5G będzie na tyle szybka, iż będziecie mogli radować się niezwykłą szybkością transferu, niezależnie czy jesteś w domu, czy poza nim.

Gry i sport Będziecie mogli zaznać niesamowitych wrażeń w trakcie grania, nawet w sytuacji bogatych w grafikę gier AR i VR, zanurzając się w wirtualnej rzeczywistości. Zawsze w kontakcie Sieć 5G umożliwi Ci prowadzenie wysokiej jakości rozmów , a także połączenie swojego domu, biura i samochodu w jedną sieć.

Poznaj Galaxy A52s 5G Designerski wygląd postępowy design z niewielkimi ramkami oraz zaokrąglonymi krawędziami usprawniającymi trzymanie smartfona. Przedni aparat do selfie Wysokiej jakości fotografie w rozdzielczości 32 MP, które można w prosty sposób edytować i upiększać.

Game Booster Optymalizuje ustawienia w trakcie grania, byście mogli w pełni oddać się wciągającej rozgrywce. Aplikacje Google Na Galaxy A52s 5G możesz komfortowo korzystać z najpopularniejszych aplikacji Google.

progresywne możliwości aparatu Ciesz się różnymi zdjęciami w wysokiej jakości. Masz cztery aparaty tylne, w tym obiektyw główny 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu i jasną przysłoną oraz obiektywy ultraszerokokątny, makro i głębi.

Funkcja Rozpoznawania Scen samoczynnie dobierze stosowne parametry ekspozycji, takie jak nasycenie barw, balans bieli czy jasność, gwarantując niezwykłe kadry w każdej sytuacji. Do dyspozycji masz także przedni aparat, który zapisuje fotografie w rozdzielczości 32 MP.

Uchwyć więcej, bez kompromisów Wyrusz w kolejną podróż ze smartfonem Galaxy A52s 5G w dłoni. Zrobisz fantastyczne zdjęcia odwiedzanym miejscom, rejestrując je tak, jak to widziałeś/widziałaś*. Pozwoli Ci na to ultraszerokokątny obiektyw 12 MP, który zapisuje obrazy obejmujące kąt widzenia 123°, porównywalny do ludzkiego oka.

* Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny. Fotografie bez ograniczeń Chcesz pokazać spory plan? Skorzystaj z ultraszerokokątnego obiektywu, aby w jednym kadrze zmieścić wszystko, co zasługuje na uwagę.

Panorama Czy da się uchwycić jeszcze więcej? Oczywiście, iż tak! Wykonaj panoramowanie, czyli zrób zdjęcie delikatnie obracając przy tym aparatem. Panorama obejmie cały horyzont. Tryb makro – odkryj świat na nowo Zacznij przygodę z makrofotografią.

Użyj obiektywu makro 5 MP, aby fotografować rzeczy czy zwierzęta z niepokaźnej odległości. Na takich zdjęciach zostaną zarejestrowane barwne i wyraźne szczegóły. * Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

małe jest przepiękne choćby z odległości kilku centymetrów aparat makro potrafi zrobić ostre fotografie. Naturalnie rozmyte tło Dla udoskonalonego zaakcentowania pierwszego planu, tło zostaje delikatnie rozmyte. Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus W Galaxy A52s 5G dostajesz także obiektyw głębi 5 MP.

To jemu będziesz zawdzięczać spektakularnie rozmyte tło w portretach czy na innych fotografiach. Możesz w każdej chwili przypasować głębię ostrości na zdjęciu. Ponadto w Galerii zyskujesz możliwość dodania przeróżnych efektów bokeh do fotografii*.

* Efekt Spin, Zoom i Punkt barwny dostępne tylko w trybie Galerii, nie są przystępne w Podglądzie. Oryginał Rozmycie Efekt „Spin" Efekt „Zoom" Punkt kolorowy za każdym razem wyglądaj fantastycznie Nie zapomnij, iż wszyscy czekają na Twoje selfie!

Skorzystaj z przedniego aparatu 32 MP i zrób sobie portret. Wyróżnij się, korzystając z funkcji Selfie Focus. Możesz na dodatek zrobić drobne korekty na zdjęciu za pomocą Smart Beauty. Starczy jeszcze tylko dodać atrakcyjne filtry albo naklejki AR, pieczątki i już można wysyłać zdjęcie znajomym*.

* Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można wykorzystać tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być dostosowywane w trakcie nagrywania video.

Wszystkie obrazy i funkcje mogą ulec zmianie. Dostępność może się różnić w zależności od regionu / kraju. AR Emoji pozwala tylko wytwarzać i edytować emoji oraz wysyłać naklejki emoji. Przy pomocy Emoji możesz zrobić selfie lub wideo.

Naklejki AR mogą rozpoznać do trzech osób jednocześnie. Stabilizacja podczas filmowania (OIS) w trakcie filmowania działa optyczna stabilizacja obrazu. Powoduje,nawet filmy robione z ręki są płynne i pozbawione drgań.

Wykorzystaj to i kręć video pełne niesamowitych akcji. Perfekcyjny wyświetlacz Infinity-O i stylowy design Galaxy A52s 5G zyskał progresywny design z znikomymi ramkami, zaokrąglonymi krawędziami i aparatem do selfie umieszczonym w niewielkim otworze.

Wszystko po to, żeby nic nie rozpraszało Cię, gdy będziesz korzystać z rewelacyjnego, 6,5-calowego wyświetlacza Infinity-O*. Produkowany w technologii Super AMOLED oferuje Ci pięknie nasycone kolory i spore kąty widzenia.

A wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz przełoży się na fantastyczną płynność interfejsu i gier. Smartfon dostępny w czterech kolorach: niesamowita czerń, niezwykła biel, nieszablonowy fiolet, nieziemski błękit * wyświetlacz Infinity 6,5″: ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów.

Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery. Game Booster Funkcja Game Booster wykorzystuje sztuczną inteligencję do poprawy skuteczności gier. Ty oddajesz się w pełni fantastycznej rozrywce, a telefon optymalizuje grafikę, zużycie baterii i temperaturę.

dodatkowo możesz nagrywać swoją rozgrywkę, aby przesłać ją do mediów społecznościowych i pochwalić się swoimi wynikami. Bezpieczeństwo informacji Czytnik linii papilarnych został zaimplementowany w wyświetlacz*. Wygodnie się go obsługuje i prędko odblokowuje urządzenie.

Twój smartfon jest także broniony przed dostępem osób niepożądanych. * sensor linii papilarnych jest ograniczony do wyszczególnionego obszaru odblokowania. Awesome wytrzymałość Galaxy A52s 5G spełnia kryteria normy IP67.

Jest odporny na wodę i kurz, co pokaźnie ulepsza komfort jego używania. * Galaxy A52s 5G posiada stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej poprzez czas nieprzekraczający 30 min.

Nie zaleca się wykorzystywania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W przypadku zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne zastosowanie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu.

Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu lub prysznica, może uszkodzić urządzenie.. System Android™ Przyzwyczailiście się do aplikacji Google dla systemu Android? W smartfonie Galaxy masz je za każdym razem pod ręką*.

Korzystaj z nich tak, jak lubisz. * przystępność aplikacji Google może się różnić w zależności od kraju lub języka. Samsung Knox Od pierwszego uruchomienia telefonu Twoje urządzenie i pliki są bronione.

Platforma Samsung Knox zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami. Dual SIM Galaxy A52s 5G ma dwa gniazda SIM, dlatego możesz go używać równocześnie do celów prywatnych, jak i służbowych.

powiększ pamięć W smartfonie jest 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu). Jeśli będziesz potrzebować więcej miejsca na swoje zdjęcia i filmy, możesz zwiększyć pamięć o choćby 1 TB, zakładając kartę pamięci microSD*.

* Karta jest sprzedawana osobno. Dźwięk Dolby Atmos Kiedy przyjdzie pora na rozrywkę, smartfon zaoferuje Ci wysoką jakość dźwięku. W trakcie oglądania filmów czy grania, technika Dolby Atmos zagwarantuje efekt przestrzennego brzmienia, aby wciągnąć Cię w samo centrum akcji.

W pudełku