VOUCHER DĘBOWY o wartości 500 zł, DĘBOWY

od 500,00 PLN

Chcesz komuś podarować unikatowy podarunek? dobrze, iż tu jesteś!

Karta podarunkowa LYSNE.PL to wyjątkowo uniwersalny prezent. Doskonały w swojej prostocie. Rozwiąże Twój problem, jeśli nie masz pomysłu na prezent. To świetna alternatywa dla nudnych, tradycyjnych prezentów. Świetny na każdą okazję - parapetówkę, wesele, rocznicę ślubu, urodziny, imieniny i dla każdego - żony, męża, taty, mamy czy po prostu kogoś bliskiego.

To proste – starczy wybrać nazwę vouchera i kwotę jaka ma znajdować się na bonie podarunkowym i dokonać zakupu. Obdarowany będzie mógł wybrać swój podarek – wymarzone oświetlenie do swego wnętrza. Zainspiruj go razem z nami – WWW.LYSNE.PL

Voucher na podarunek nie jest zwykłym prezentem – to prawdziwa magia.

Zamawiając naszą drewnianą kartę podarunkową otrzymasz ją w przepięknie zapakowanym eleganckim, naturalnym opakowaniu. Voucher podarunkowy wyślemy w ciągu 24h na wyznaczony poprzez Ciebie adres (Twój lub solenizanta). Na voucherze znajdować będzie się specjalny kod, który należy wpisać w trakcie składania zamówienia w naszym sklepie lub okazać go w salonie firmowym w Częstochowie. Kwota zamówienia zostanie zrabatowana o wartość karty podarunkowej. Bon podarunkowy ważny jest 24 miesiące więc Obdarowany będzie posiadać dużo czasu na wybór swojego wymarzonego prezentu.