Zapalniczka Zippo ® Brushed Chrome made in USA, zapzippo

od 89,00 PLN

Benzynowa zapalniczka legendarnej marki Zippo®, w trzech wariantach do wyboru. Zapalniczki posiadają system Windproof, dzięki czemu nie gasną na wietrze. Każda z nich jest nowa, nieużywana i wysyłana w oryginalnym, prezentowym pudełku. Zapalniczki posiadają dożywotnią gwarancję producenta*. Ze względów bezpieczeństwa w transporcie, zapalniczki nie są napełnione benzyną. Wymiary: 57x39x13 mm.

Objaśnienie wykończenia i kod firmowy zapalniczek:

1. B15 - szczotkowanie poziome / 2. A15 - powierzchnia satynowa. Półmat / 3. J13 - szczotkowanie nieregularne

* "Zapalniczki benzynowe Zippo posiadają wieczystą gwarancję producenta na działanie. Oznacza to, iż każda oryginalna zapalniczka jest naprawiana poprzez Zippo za darmo. Nie są wymagane ani karta gwarancyjna, ani paragon z kasy fiskalnej. Starczy jeśli oryginalny produkt zostanie wysłany na następujący adres:

ZIPPO EUROPEAN REPAIR CLINIC
Groendahlscher Weg 87
D-46446 EMMERICH am Rhein
Germany
Należy pamiętać o podaniu adresu (ew. Ponadto telefonu i adresu e-mail), na który ma być odesłana naprawiona zapalniczka. Zapalniczka zostanie odesłana na koszt serwisu, tak więc Klient ponosi jedynie koszty wysyłki. Sama naprawa, jak i użyte części, są darmowe. Zapalniczka zostanie odesłana w terminie około 8 tygodni od dnia jej nadania w Polsce.
Co nie podlega gwarancji:
- wygląd zapalniczki (zarysowania powierzchni, zmiana barwy),, a także elementy wykończenia (nadruki, emblematy),
- napełnianie benzyną i okresowa podmiana kamienia i knota należą do obowiązków użytkownika.
Wskazówki dotyczące wysyłki zapalniczek benzynowych do naprawy:
Wyjmij wkład z zapalniczki i pozostaw na okres dwóch-trzech dni, by benzyna całkowicie wywietrzała. Gdy wkład jest zupełnie suchy, umieść go ponownie w obudowie. Zapakuj zapalniczkę starannie w kopertę bąbelkową albo kartonowe pudełko. Jeśli wysyłasz kilka zapalniczek, zapakuj je razem. Do paczki włóż kartkę ze swoimi danymi: nazwisko, adres i numer telefonu. Opakuj dokładnie paczkę i wyślij przesyłką poleconą na przekazany adres." - Zippo Polska