Żarówka samochodowa vision 12972prb1 h7 px26d/55w/12v marki Philips

od 35,99 PLN

Rodzaj: H7
Informacja ogólna
widoczność w porównaniu ze typową żarówką, proponując znakomitą produktywność wiązki światła w niezwykle konkurencyjnej cenie w stosunku do jakości oryginalnego wyposażenia, co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę.
właściwości
  • wariant lampy: H7
  • Napięcie [V]: 12
  • Moc znamionowa [W]: 55
  • typ gniazda: PX26d
  • typ połączenia: opakowanie konturowe
Opis
Halogenowe żarówki samochodowe H7 marki Philips z ulepszonej linii Vision, dedykowane do świateł drogowych i mijania. Produkują o 30% więcej światła typowe żarówki halogenowe dostępne na rynku. Emitowana wiązka jest choćby o 10m dłuższa, dzięki czemu kierowca widzi lepiej i jest widziany poprzez pozostałych uczestników ruchu. Właściwe oświetlenie to podstawa bezpiecznej i komfortowej jazdy. Produkty Philips proponują jakość pierwszego konstrukcji w dostępnej cenie i są najczęściej wybierane poprzez producentów pojazdów na świecie. Zaleca się za każdym razem wymieniać obie żarówki równocześnie.

rodzaj H7
producent Philips
EAN 8711500406071
Kod towaru PH-12972PRB1
Opakowanie 1szt.
Moc [W] 55W
Napięcie [V] 12V
rodzaj opakowania B1
seria 12V Car lighting
Trzonek PX26d
wariant H7
żarówki

Żarówki do samochodów, motocykli i ciężarówek wyprodukowane są w kilku typowych rodzajach, wśród których podkreśla się żarówki do reflektorów, kierunkowskazów i świateł hamowania. Wszystkie typy żarówek spełniają wymogi międzynarodowych i krajowych przepisów, regulujących typy użytkowanych lamp. Wszystkie inne użycia oświetlenia samochodowego, na przykład oświetlenie wewnętrzne i lampy pomocnicze, mogą nie być prawnie regulowane, lecz powszechne typy żarówek są stosowane poprzez wielu producentów aut.

O marce PHILIPS ZAROWKI

Założona w 1891 roku w holenderskim mieście Eindhoven fabryka lamp żarowych niemal od początku działalności odnosiła sukcesy – popyt na jej produkty sprawił, że już w 1910 roku liczba pracowników wzrosła do 2000, a cztery lata później otwarto laboratorium badawcze, żeby jeszcze bardziej polepszać wyroby. Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonania i , a także inwestycje w pionierskie technologie sprawiły,firma, nazwana poprzez założycieli Philips, jest obecnie jednym ze światowych liderów w wielu dziedzinach. Wyroby tej marki cieszą się zaufaniem w świecie medycyny oraz na rynku elektroniki konsumenckiej; żarówki i lampy ksenonowe firmy Philips są w dodatku częścią pierwszego wyposażenia wielu modeli pojazdów stworzonych przez czołowe światowe koncerny motoryzacyjne. Aktualnie produkty tworzone w licznych zakładach w 13 krajach sprzedawane są prawie na całym świecie, a roczne przychody producenta przekraczają 25 miliardów euro. Wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu lamp żarowych i jarzeniowych przekłada się na bogactwo asortymentu producenta Philips asygnowanego na rynek motoryzacyjny – w ofercie znajdują się wszystkie typy żarówek samochodowych, dostępne w pięciu rodzajach o różnorodnej barwie i intensywności światła, oraz oświetlenie do jazdy dziennej w technice LED. Wyprodukowane ze szkła kwarcowego bańki żarówek tej marki charakteryzują się widoczną krystalicznością i podwyższoną trwałością.